Hrajte na MINTu o ceny od designérů

27.11.16 9:59 | MINT

Na velkém předvánoční MINTu můžete také vyhrát kopec dárků, které věnovali naši prodejci. Soutěžit můžete na Instagramu, ale také vyplněním dotazníku ;)

 

Soutěž na Instagramu #mintmarket

Ukaž se na pražském MINT Marketu. Hoď na INSTAGRAM svou fotku z marketu s hashtagem #mintmarket (a třeba s novým úlovkem) a hraj o přenádherný batoh od Tinta bags a další ceny od mintových prodejců. Soutěžíme pouze na Instagramu, a to do neděle 17h. Nejlepší fotky s hashtagem #mintmarket vyhodnotí porota MINT Marketu v úterý na Instagramu a na Facebooku. Odměny budou k vyzvednutí na některém z dalších marketů v prosinci.

Už známe výherce. Tady jsou!

1. místo: batoh Tinta - @mellissa110
2. místo: slánka a pepřenka od Studio Malíská - @monikacurdova
3. místo: náhrdelník Woodidentity z pryskyřice - @andrejka.cz
4. místo: náušnice Spacelights - @nikolryant
5. místo: Česká síťovka - @wyyyse
6. místo: mapa od Travel Map CZ - @chani_nka

Každý výherce dostane navíc balící papír Malíská.

 

Vyplňte krátký dotazník a hrajte o další ceny

Až budete odcházet z MINTu, nezapomeňte nám říct, jak se vám tu líbilo. U vchodu vám půjčíme iPad s dotazníkem od Etnetera Logicworks. Moc nám tím pomůžete a ještě se dostanete do slosování o ceny od designérů. Hlavní výhrou je speciální kolekce spodního prádla Krym a Ungri od Maszaryk.

Účastníky jsme už slosovali a výherce uvědomili po emailu.

1. místo: spodní prádlo Maszaryk
2. místo: náhrdelník Vitalijsky
3. místo: náramek Spacelights
4. místo: náhrdelník Woodidentity dřevo
5. místo: česká síťovka
6. místo: hrneček Luckavo
7. místo: krabička Malý Princ od Dobrunda
8. místo: jeden kus z mintového merche (náušnice, placka nebo zrcátko v mintové barvě)
9. místo: jeden kus z mintového merche
10. místo: jeden kus z mintového merche

Za půjčení iPadů děkujeme Etnetera Logicworks - Apple Authorized Reseller. Až budete chtít také půjčit tablet, obraťte se na ně ;)

Pokud nám chcete ještě něco sdělit k organizaci MINTu, dotazník můžete vyplnit i tady: www.bit.ly/mint-dotaznik. Teď už ale bez nároku na účast v soutěži. Děkujeme.

Nejčtenější

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

01.10.23 0:00 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

2016: ROK MINTU

22.12.16 12:06 | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Číst dále

Více od autora

Letošní MINT: Weekend Market restart

31.03.17 22:01 | MINT

Březen se nesl v MINTu ve znamení prvních letošních trhů. Po krátké zimní pauze jsme otevřeli vrata haly 13 Pražské tržnice a vpustili dovnitř závan čerstvého větru. Naše prostory jsme pěkně vysmejčili a vyšperkovali a těšili se na první návštěvníky. A že jich bylo!

Číst dále

Elektronická evidence tržeb a kreativní trhy

27.02.17 16:46 | MINT

V poslední době je elektronická evidence tržeb (zkráceně EET) velmi častým tématem v médiích. Hlavně kvůli tomu, že druhá vlna EET je již za dveřmi. Po restauracích a ubytovacích zařízeních, které se k EET musely registrovat k 1.12.2016, budou nyní, k 1.3.2017 nuceni se registrovat maloobchodníci a velkoobchodníci.

Číst dále

MINTí tým je k nezastavení!

23.02.17 21:57 | MINT

MINTí sezóna se rozjíždí plnou parou vpřed. Za necelý týden startuje po dvouměsíční pauze MINT: Weekend Market v Pražské tržnici v Holešovicích. Svůj termín a místo má už i MINT: Brno Fashion Market a další markety jsou nezadržitelně na cestě.

Číst dále

První letošní MINT už klepe na dveře

14.02.17 19:31 | MINT

Poslední měsíc a půl je u nás v MINTu ve znamení horečných příprav nové sezony našich designových trhů. Čas neúprosně tiká a naše nervozita a nadšení se stupňuje. Konečně vám můžeme představit březnovou flotilu MINTích designérů. Jsou mezi nimi jak ostřílení prodejci, tak nováčci, všichni ale bez rozdílu pro vás chystají nové kolekce.

Číst dále

Inspirace od MINTích „zelenáčů“

25.01.17 16:32 | MINT

Ať už to roztáčíme v Holešovicích na pravidelných weekend marketech v hale č. 13 nebo rejdíme kdekoli po republice s naším velkým MINTem, vždycky se snažíme co nejvíce rozšířit svou kolekci prodejců nezávislé módy o nováčky v řadách MINTu a nabídnout vám něco jiného a neokoukaného. V loňském roce jsme zvětšili naši flotilu o několik nových návrhářů, kteří vám (a nám také) donesli čerstvý vítr do plachet.

Číst dále

ŠOK! Mainstreamová média se zajímají o lokální design

02.09.16 15:02 | MINT

Už deset let organizujeme akce, které podporují zdejší umělce a designéry. A musíme říct, že vy, naši návštěvníci, nám děláte radost. Je vás čím dál víc, koho zajímá lokální tvorba a nezávislé značky. Udržitelný způsob života dostává dokonce čím dál větší prostor v nejčtenějších médiích. Např. Blesk pro ženy točí video reportáže přímo na našem Prague Fashion Marketu (dnes už MINT: Prague Fashion Market) a pomáhá dostat na světlo návrháře, kteří nejvíce zaujali jeho redaktory. Kteří to jsou?

Číst dále

Fotoreport: Ohlédnutí za posledními pěti Prague Fashion Markety

01.09.16 15:42 | MINT

Od letošního září si nás můžete pamatovat jako MINT. To abyste věděli, za čím vším stojíme, a že když jdete na MINT, bude to pecka. Jak ale vypadaly předešlé akce, které jsme pro vás spoustu let pořádali? V tomto článku se zaměříme na Prahu. Jedním z poznávacích znamení dosavadních trhů byly změny lokalit. Baví nás objevovat místa, na která se člověk obvykle nedostane, nebo není zvyklý se na nich zastavit, a zkoušet, jakým způsobem se dá pracovat s geniem loci pražských čtvrtí. Z fotek můžete nasát atmosféru posledních pěti Prague Fashion Marketů - cítíte? Každá voní jinak.

Číst dále

Zákulisí marketů s nezávislou módou: Někdy se schovám v backstagi a čtu si nebo spím

31.08.16 16:45 | MINT

Kde sehnat na jednom místě hodiny z vinylové desky s motivem kapitána Ameriky, mapu světa jako stírací los nebo tradiční kapesní nožík rybičku z 24karátového zlata? No přece na Fashion marketech v Brně a v Praze. Pojď nakouknout do zákulisí a popovídat si se Zbyňkem a Katkou, kteří spolu v roce 2010 s pořádání Fashion Marketů začali.

Číst dále