MINT v Brně. Víc před Vánoci nepotřebujete

17.11.16 14:13 | MINT

MINT vyřeší vaše Vánoce. O víkendu 3. a 4. prosince proběhne MINT: Brno Fashion Market ve fascinujícím prostoru Mosilana Hub. A protože skvělých designérů a kuchtíků je tolik, museli jsme pro veliký zájem udělat ještě jednu last minute edici. Takže, kdo z vás nestíhá začátek prosince, má šanci ještě 17. a 18. 12. Na stejném místě.

 

Mosilana Hub je bývalá textilka postavená v první půlce minulého století. Takže žádní zlí duchové, paranormální jevy, ne ne ne. Tahle budova je módní intuice sama. Nemůžete při nákupu sáhnout vedle. Navíc, kromě dvou víkendů, kdy tu bude MINT, můžete jenom péct cukroví a koukat na telku, protože u nás nakoupíte všechno. Sobě, babičce, tátovi, dceři, menší dceři, mámě, křečkovi, dědovi, muži, ženě, kámošce, ještě jednou sobě. (Pořadí čistě náhodné).

Sobě: NEBESKÉ DORTÍČKY Těmi začněte. Budete je potřebovat, protože máte hodně (nejen) lidí, kteří vás milují, a to znamená, že budete nakupovat dlouho.

 

Babičce: KRÁLOVSTVÍ ČAJE S. R. O. Možná, že vaše babička pije jenom Pikvik. Zkuste jí dát vůni Srí Lanky v krásné plechovce. Nemusíte ji trápit sypaným čajem. V nabídce jsou i porcované.

 

Tátovi: MR FOX Totální dárek. V podstatě nemůžete koupit nic jiného. Péče o vousy, vlasy, holicí řady, parfémy. Dárková řada jak vystřižená.

 

Dceři: ARTERY Výšivky, nášivky, ikonky, to teď dost letí. Může to být slunce, banán, nápis, duha, zvadlá kytka nebo David Bowie.

 

Menší dceři: ECOBUDDIES Dupačky, zavinovačky, hračičky, čepičky. Zkrátka všechno pro děti, které to ještě tak docela neocení, ale budete mít pěkné fotky. Značky ve stánku Ecobuddies jsou organické. #justsayin

 

Mámě: KO-RA-LE-CZ Prosím, nekupujte mámě chňapku ani formičky na pečení. Dejte jí korále. Je sice krásná, ale takhle jí to připomenete.

 

Křečkovi: ATELIER CHUCKY Váš křeček se potřebuje dívat na pěkný obraz na zdi. Nekupujete si ho pro sebe. Samozřejmě.

 

Dědovi: VANDA Píšou, že babička sice dělá nejlepší marmelády, ale my nejsme zastánci stereotypů. Dejte mu Vandu. Ať má co vyprávět.

 

Muži: TIMEWOOD Ale pozor, rovnou si připravte formulku, jak budete ještě rok odpovídat na Odkud má ty nádherný dřevěný brejle / dřevěný hodinky / dřevěnýho motýlka?

 

Ženě: STEHLÍK DESIGN Máte pocit, že má vaše žena porcelánu dost? Tohodle NE. A opět, nekupujte jí, pro boha, talíř. Kupte jí náušnice. Náhrdelník. Brož.

 

Kámošce: ADELL Náušnice nebo batůžek. To trefíte.

 

Ještě jednou sobě: OLÉ MADE OF STARS Jste hvězda. Přece neodejdete bez nového kabátku.

 

Na závěr trochu nostalgie. Tenhle MINT: Brno Fashion Market je už jednadvacátý. Za sebou máme tedy tisíce spokojených zákazníků, kteří se vrací, a stejně tak parádní grafickou historii, kterou by byla škoda takhle ve Vánočním vzpomínání nevybalit. Těšíme se na vás a připíjíme na další jednadvacítku. Už jsme dospělí i v Americe.

 

MINT: Brno Fashion Market 3. - 4. 12.

MINT: Brno Fashion Market // Last Minute 17. - 18. 12.

 

Nejčtenější

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

01.10.23 0:00 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

2016: ROK MINTU

22.12.16 12:06 | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Číst dále

Více od autora

2016: ROK MINTU

22.12.16 12:06 | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Číst dále

Tipy na nejlepší dárky z brněnského MINTu

10.12.16 13:32 | MINT

Vaše poslední šance nakoupit nejlepší dárky v Brně se blíží. Víkend 17. - 18. se Mosilana opět zaplní lokálními dárky, hudbou a provoní ji Vánoční punč a cukroví. Komplet seznam prodejců najdete tady, ale připravili jsme pro vás i naše smělé tipy. To nejlepší pro děti, dospělé i čtyřnohé členy rodiny. Od každého trochu.

Číst dále

Víme pravdu. Jak se vám líbil MINT: Prague Fashion Market?

30.11.16 17:07 | MINT

Na MINT: Prague Fashion Marketu jsme vám minulý týden kromě dobré nálady rozdávali také dotazníky. Kdybychom dělali akci, na kterou nikdo nechodí, moc by nás to nebavilo. Takže si dost vážíme každého, kdo přišel, a nedej bože nám ještě odpovídal na otázky <3

 

Číst dále

Vinyly na MINTu!

08.11.16 15:15 | MINT

Žijeme sice v materialistické době, ale na druhou stranu nám na čím dál víc činností stačí méně předmětů. Telefon je dnes náš obchodní dům, protože přes něj nakupujeme, banka, protože přes něj platíme účty, televize, protože přes něj sledujeme zprávy, kavárna, protože ...

Číst dále

MINTem proti lenosti

17.10.16 21:13 | MINT

Každou sobotu u nás můžete nakoupit skvělé designérské kousky a dobře se u toho najíst, ať už paelly, závitků, burgerů nebo koláčů. To se nemění. Ale víte, že kromě toho můžete mít ještě dobrý pocit z dobře odvedené práce? U nás se můžete dívat, jak někdo vyrábí produkty přímo před vašima očima, ehm.. A NEBO si můžete něco vytvořit sami. Ano ano, tenhle článek bude o workshopech.

Číst dále

První MINTová akcička za námi!

03.10.16 20:54 | MINT

Pokud organizujete akce, znáte to. Veškerou energii vkládáte do něčeho, co nevíte, jak dopadne. Zradí vás technika? Pokud je to venku, bude celou dobu pršet? Zapomenete při průměrném spánku čtyři hodiny denně na něco základního? Baner s názvem akce u vchodu / Zateplení / Vzduch / Sezení? Když už to vypadá, že se všechno podařilo, napíše vám na Facebook jeden člověk, že se mu nelíbil hudební doprovod a zkazí vám náladu? A hlavně, totálně, úplně a nejvíc: Přijde někdo?

Číst dále