TRIANGL - MINT: Weekend Market, Vnitroblock, Továrna. Tři značky, které jsou spojeny s revitalizací zchátralých a nevyužitých objektů v Holešovicích. 

15.5.17 15:55 | MINT

 

Na úspěšný předvánoční Triangl navazuje v sobotu 27. května jeho jarní pokračování. Možná jste první Triangl prošvihli, ale důležité je, že koncept zůstává nadále stejný, mění se pouze náplň. V překladu to znamená, že MINT: Weekend Market v Pražské tržnici, Vnitroblock i Továrna opět poskytnou prostor pro setkání příznivců módy, designu, kreativity i tance, aby jim představily známé i začínající tvůrce. Takže nezapomeňte zamířit do haly č. 13 a rozhodně nepřipusťte omezování časem. Trh s módou, designem i tvůrčími workshopy bude probíhat celý den. 

Pro nejmenší máme ve spolupráci s Česká hračka stále připravený útulný koutek, kde můžete vaše ratolesti vypustit a věnovat se nákupům nebo tvoření. S organizací Green Cat, která upozorňuje na ekologické problémy si můžete vyrobit ruční rostoucí papír. Budete mít také poslední možnost navštívit prodejní výstavu Eat Rocks v kóji 3 a 4, kterou v květnu obsadili nadšenci do grafiky a sítotisku. Pokračovat bude také vernisáž výstavy ateliéru Filmové a TV grafiky z UMPRUM. Máte tak jedinečnou příležitost pořídit si grafiku a další neotřelé produkty od studentů.

 

 

Kdy: sobota 27. 5. od 9:00 do 18:00

Kde: MINT: Weekend Market (Bubenské nábřeží 306/13, hala č.13), Továrna (Dělnická 63) a Vnitroblock (Tusarova 31)

Sledujte Facebook!

 

Nejčtenější

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

27.9.16 17:39 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

MINT v Brně. Víc před Vánoci nepotřebujete

17.11.16 14:13 | MINT

MINT vyřeší vaše Vánoce. Víkend 3. a 4. prosince proběhne MINT: Brno Fashion Market ve fascinujícím prostoru Mosilana Hub. A protože skvělých designérů a kuchtíků je tolik, museli jsme pro veliký zájem udělat ještě jednu last minute edici. Takže, kdo z vás nestíhá začátek prosince, má šanci ještě 17. A 18. 12. Na stejném místě.

 

Číst dále

Více od autora

MINT: Weekend Market zve k pravidelným návštěvám i v květnu a červnu

4.5.17 23:07 | MINT

Nejen, že jsme o tom už mluvili, ale zpráva několikrát proběhla i tiskem. Halu č. 13 v Pražské tržnici mohou od loňského podzimu každou sobotu jako stálou adresu uvádět současní čeští tvůrci módy a designu. A nejen to. Pravidelně se k nim přidávají také umělci, jejichž ateliéry a dílny sídlí na Praze 7. Ti mohou v květnu využívat prostor, který jim v rámci nově vybudovaného Design Boxu může MINT: Weekend Market nabídnout, navíc s podporou městské části Prahy 7, tedy zdarma.

Číst dále