Vinyly na MINTu!

08.11.16 15:15 | MINT

Žijeme sice v materialistické době, ale na druhou stranu nám na některé činnosti stačí méně předmětů. Telefon je dnes náš obchodní dům, protože přes něj nakupujeme, banka, protože přes něj platíme účty, televize, protože přes něj sledujeme zprávy, kavárna, protože přes něj komunikujeme s přáteli, rádio, protože přes něj posloucháme hudbu. Jenomže, jak některá navštěvovaná místa a předměty mizí, zůstává po nich smutné prázdno. Tedy, jak po kterých. Fakt někomu chybí chození do banky?

 

K jádru věci. Poslouchat hudbu z mobilu je fajn. Mít oblíbené desky v podobě virtuálních složek v počítači je praktické. CD už mnozí z nás nemají kam dát (Promiň, já mám aira). Ale z některých mizejících nosičů se oklikou stává cenný artikl. Back to the roots. Vinyl. Černá deska, po které nestačí přejet prstem jako po touchpadu.

 

Kdo má doma dnes gramofon, ten ví. Okolo gramofonu se dá totiž vytvořit kompletní večírek. Kamarádi klábosí, vzpomínají na to, kdy naposledy slyšeli The Doors nebo Kubišku na desce a jsou fascinováni tím, že Thriller vyšel už v roce 1982. A o tom to je. Nezapomenutelné okamžiky. Na notebooku párty nepostavíte.

 

Jestli máte pocit, že už je čas poohlédnout se po Vánočních dárcích (a to byste měli, protože Vánoce jsou už za tři dva jedna, jako každý rok), pojďte v sobotu 12. 11. na MINT, kde se u Vinyl Empire můžete prohrabovat ve vinylech od devíti do šesti. Čekat na vás budou šlágry starší než první láska vašeho táty i novinky, které teprve objevují programoví ředitelé našich nejlepších rádií. A doporučujeme si koupit i něco pro sebe. Protože kdo by nechtěl být organizátorem nejlepšího večírku letošní zimy.

MINT: Weekend Market, každou sobotu až do Vánoc, Pražská tržnice, hala 13, 9:00 - 18:00

 

Foto: Vinyl Empire

Nejčtenější

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

01.10.23 0:00 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

2016: ROK MINTU

22.12.16 12:06 | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Číst dále

Více od autora

2016: ROK MINTU

22.12.16 12:06 | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Číst dále

Tipy na nejlepší dárky z brněnského MINTu

10.12.16 13:32 | MINT

Vaše poslední šance nakoupit nejlepší dárky v Brně se blíží. Víkend 17. - 18. se Mosilana opět zaplní lokálními dárky, hudbou a provoní ji Vánoční punč a cukroví. Komplet seznam prodejců najdete tady, ale připravili jsme pro vás i naše smělé tipy. To nejlepší pro děti, dospělé i čtyřnohé členy rodiny. Od každého trochu.

Číst dále

Víme pravdu. Jak se vám líbil MINT: Prague Fashion Market?

30.11.16 17:07 | MINT

Na MINT: Prague Fashion Marketu jsme vám minulý týden kromě dobré nálady rozdávali také dotazníky. Kdybychom dělali akci, na kterou nikdo nechodí, moc by nás to nebavilo. Takže si dost vážíme každého, kdo přišel, a nedej bože nám ještě odpovídal na otázky <3

 

Číst dále

MINT v Brně. Víc před Vánoci nepotřebujete

17.11.16 14:13 | MINT

MINT vyřeší vaše Vánoce. Víkend 3. a 4. prosince proběhne MINT: Brno Fashion Market ve fascinujícím prostoru Mosilana Hub. A protože skvělých designérů a kuchtíků je tolik, museli jsme pro veliký zájem udělat ještě jednu last minute edici. Takže, kdo z vás nestíhá začátek prosince, má šanci ještě 17. A 18. 12. Na stejném místě.

 

Číst dále

MINTem proti lenosti

17.10.16 21:13 | MINT

Každou sobotu u nás můžete nakoupit skvělé designérské kousky a dobře se u toho najíst, ať už paelly, závitků, burgerů nebo koláčů. To se nemění. Ale víte, že kromě toho můžete mít ještě dobrý pocit z dobře odvedené práce? U nás se můžete dívat, jak někdo vyrábí produkty přímo před vašima očima, ehm.. A NEBO si můžete něco vytvořit sami. Ano ano, tenhle článek bude o workshopech.

Číst dále

První MINTová akcička za námi!

03.10.16 20:54 | MINT

Pokud organizujete akce, znáte to. Veškerou energii vkládáte do něčeho, co nevíte, jak dopadne. Zradí vás technika? Pokud je to venku, bude celou dobu pršet? Zapomenete při průměrném spánku čtyři hodiny denně na něco základního? Baner s názvem akce u vchodu / Zateplení / Vzduch / Sezení? Když už to vypadá, že se všechno podařilo, napíše vám na Facebook jeden člověk, že se mu nelíbil hudební doprovod a zkazí vám náladu? A hlavně, totálně, úplně a nejvíc: Přijde někdo?

Číst dále