420 Apparel

Český výrobce street oblečení a doplňků. Kvalita, styl a originalita jsou u nás na prvním místě. Více info na www.fourtwenty.eu

móda
doplňky

420 Apparel je česká značka oblečení, která vznikla parného léta 2010.

Na počátku všeho bylo několik nápadů na kšiltovky a trička. Protože jsme nezačínali s tučným kontem, řekli jsme si, že značku vybudujeme postupně díky vlastní české výrobě. Našimi designy vyjadřujeme myšlenky a podněty vycházející z našeho životního stylu. Jsme mladí, kreativní a nesvazuje náš žádná korporace.  

Co je znamená 420 / 4:20 /  IVXX? 

Číslo 420 v našem názvu reprezentuje zdroj naší životní pohody a inspirace, také dává najevo český původ naší značky. V 70. letech minulého století se v Californii díky partě the Waldos zrodila tradice odpoledního "vydechnutí" ve 4:20 odpoledne. Tahle partička ze San Rafael se scházela u sochy Louise Pasteura a domlouvala se hláškou "420 LOUIS". Právě takové vyklidněné momenty bývají zdrojem nejlepších nápadů. IVXX je naším "kódovým označením".  

Česká výroba

Česká výroba je srdcem celé značky. Máme vše ve vlastní režii a můžeme tak tvořit opravdu kvalitní produkty. Vybíráme materiály, navrhujeme střihy, ladíme detaily a spolupracujeme s mistry ve svých oborech, kteří nám v mnoha směrech pomáhají a radí. Kolekce vyrábíme v limitovaných edicích - všeho moc škodí :-)

Kontakt

Ukázky zboží