Adventýnek.cz

Vytváříme originální služby a produkty, které propojují výtvarný, hudební a pohybový element. Záměrem naší práce je tvořit pro děti laskavý prostor, ve kterém se mohou svobodně projevit a vyjádřit prostřednictvím kreativní činnosti a inspirovat dětské průvodce - pedagogy, rodiče a lektory.

ostatní

Jsme trojice kreativních pedagožek, které se věnují prožitkovému vzdělávání dětí a za rok svého společného tvoření jsme uvedli v život písničkový adventní kalendář a vybarvovací obrázky do okna

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Je papírový a plný autorských ilustrací a našich písniček a tanečků. Každý den má svůj piktogram - obrázek vystihující téma daného dne, písničku a video s tanečkem. Písničky a videa se spouští skrze odkazy v QR kódech. A protože jsme se snažili kalendář udělat sebeobslužný pro děti, písničky lze přehrávat i za pomocí Albi tužky. Písničky i videa lze z odkazů stáhnout do vlastního zařízení.

 Více info a názorné ukázky


VYBARVOVACÍ OBRÁZKY DO OKNA aneb
antistresové omalovánky s jedinečným efektem 

..pro pohodu, radost z tvoření a prožitek vzájemné blízkosti.

Přes šedesát různých vzorů ve velikostech 25 a 48 cm ..zaujmou všechny bez rozdílu věku, pohlaví i nátury 

Naše vzory určené k vybarvení jsou předtištěné na přilnavé průhledné fólii. Je to “samolepka bez lepidla” - nezanechává po sobě stopy a jde ji opakovaně přemisťovat. Umístit ji lze na jakýkoliv hladký povrch - sklo, zrcadlo, dveře, lednice atd. Nejlépe vynikne v okně, do kterého svítí slunce. Barvy a tvary obrázku se díky slunečním paprskům promítají do místnosti, po níž během dne doslova putují a dotvářejí tak její atmosféru.

Pro vybarvování se nám osvědčily fixy/značkovače pro kreativní a výtvarnou činnost Decor pen od firmy Centropen klasické a Metallic (ne Pastel!). Nejčastěji jsou známé přes malování na kameny.

 Galerie plná inspirace - obrázky a mandaly o průměru 25 cm

Ukázky vybarvovacích obrázků o průměru 48 cm

Jen tak sobě pro radost, nebo pro spolecn zážitek: Maminkám a dětem k mandalám balíme speciální dárek - písničku Tralala Mami.. podporující vzájemný vztah.

Vybarvovací obrázek na průhlwdné fólii je skvělým dárkem pro tvořivé.

Darovaná již vybarvená je skvělým osobním dárkem.

Velké formáty jsou svelé k příležitostem různých oslav jako vzpomínka na daný den, lidi a atmosféru pro oslavence - vybarví- li mandalu účastníci oslavy společně.

 

KLÁRA ŘÍHOVÁ životopis@kralka_tvori

Působí jako pedagog volného času se zaměřením na výtvarku, keramiku a rukodělné činnosti. Je managerkou Adventýnku, autorkou nápadů a hlavní iniciátorkou projektů. S kreativitou sobě vlastní kombinuje práci s výchovou dvou malých dětí. 


VĚRKA BĚLEHRÁDKOVÁ
 • www.verkabelehradkova.cz 

Působí jako lektorka a pedagog volného času se zaměřením na tanec, body percussion a hru na africké bubny. Věnuje se hudbě a tvorbě autorských písní. Pro Adventýnek skládá písničky a nahrává hudební doprovody


JITKA MOZOROVÁ
 • www.tanecznitra.cz 

Působí jako tanečně pohybová terapeutka, lektorka a volnočasová pedagožka se zaměřením na scénický a kreativní tanec. Navrací tanec do každodenního života a věnuje se inkluzivním tanečním projektům. Pro Adventýnek tvoří choreografie k písničkám. 

 

 

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

17.11.23 - 18.11.23