Agátin svět

Pro naše děti chceme něco víc než jen hračky z běžných hračkářství

ostatní

Agátin svět je obchod s kreativními a rozvojovými hračkami pro všechny, který stojí na 5 hodnotách. 

  • 1 Mámy mámám: Všechny v Agátině světě jsme mámy a víme, co naše děti nejlépe zabaví a současně něco nového naučí. Také si ale uvědomujeme, jak je často těžké správně vybrat a rozhodnout se. Proto jsme pro vás připravili Agátin hledátor - šikovného a rychlého průvodce výběrem kreativně zábavných hraček a rozvíjejících her.
  • 2 Kvalita + udržitelnost: Koncept Agátina světa je unikátní v tom, že pro vás pečlivě vybíráme sortiment od prověřených výrobců, kteří vyznávají stejné principy kvality a ohleduplnosti k přírodě jako my. Estetickým a praktickým designem počínaje, přírodními materiály, kvalitou výroby a férovým fungováním výrobce jako firmy konče.
  • 3 Inspirace: V Agátině světě otevřeně sdílíme své zkušenosti a inspirujeme rodiče při vybírání her a hraček pro děti. Na blogu radíme i u důležitých rozhodnutí, jako je výběr správného školního batohu či aktovky.
  • 4 Odpovědnost a důvěra: Agátin svět tvoříme pro vás. A proto jsou pro nás vaše recenze a zpětné vazby klíčové. Podle nich neustále třídíme a vylaďujeme jedinečnou nabídku smysluplných a rozvíjejících her, hraček i školních potřeb.
  • 5 Otevřená srdce: Jako lidi máme srdce otevřené a Agátin svět je právě takový. Proto pro vás a hlavně vaše děti připravujeme spoustu věcí zdarma, třeba návody na domácí tvoření či Kreativní festival. Soutěží Dobrá hračka vám dáváme prostor pro zpětnou vazbu. V neposlední řadě také Agáta pomáhá znevýhodněným dětem.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

02.12.23 - 03.12.23

08.08.23 - 09.08.23