Ahoj omalovánky

Omalovánky, co potěší nejen dětskou ruku.

ostatní

Omalovánky s netradičním rozměrem- A2 a A1 s možností dokoupení dřevěného klipu,který je na magnet. Rámeček můžete pověsit u vás doma a omalovánky a plakáty měnit a měnit a měnit...

Součástí některých omalovánek je i úkolový list, který obsahuje 24 aktivit pro děti. U každého úkolu je i okénko na odškrtnutí, takže děti mohou přeskakovat v úkolech a mají jasno, co už mají splněno.

Předvánoční čas si můžete zpříjemnit Adventím plakátovým kalendářem, který je ve třech variantách. Dva jsou určené pro děti od dvou do cca 9let a třetí je pro dospěláky. Součástí každého kalendáře je 24 úkolů, které vám pomůžou strávit advent smysluplně, krásně a taky tak trochu jinak. Kalendář je také omalovánka, takže ji postupně můžete vykreslovat a děti mají u jedné varianty třpytivá kolečka na suchý zip na každý den na nalepení.

Nově také omalovánky AUTA a PRINCEZNA na tričkách, které si taktéž můžou děti vykreslit fixami na textil. Originální tričko, které si sami děti dodělají podle své fantazie.

 

Vybarvování rozvíjí u dětí fantazii, kreativitu a dětskou motoriku. U dospělých pomáhá při depresi nebo když má člověk plnou hlavu starostí. Navíc můžete trávit s dětmi více času a nebude vás to nudit, když budete mít každým tu svoji omalovánku. Děti budou nadšené, že vybarvujete taky a ještě u toho děti můžete učit třeba barvy. Skvělý nápad, ne? Mrk mrk...

 

Tip na krásný dárek.

 

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Brno no. 59
10.12.22 - 11.12.22

MINT Market Brno no. 58
18.11.22 - 19.11.22

MINT Market Brno no. 51
19.11.21 - 21.11.21