ALCHIMIA

Originální autorské šperky - unikátní design - perfekcionismus - zručnost - nadčasové spojení historie a moderny - nejvyšší kvalita minerálů a kovů - doživotní záruka.

šperky & bižuterie

Alchimia jsou originální autorské šperky - unikátní design - perfekcionismus - zručnost - nadčasové spojení historie a moderny - nejvyšší kvalita minerálů, mořských kamenů a kovů - doživotní záruka.

Jedinečný styl a originalitu  našich šperků tvoří kombinace historické světové šperkařiny. Vycházíme především ze starověkých zlatnických tradic peruánských horských a pobřežních kultur, kombinujeme evropskou  techniku středověkého brnění s moderními prvky aktuálního šperkařství s našimi vizemi a sny.

Každý šperk Alchimia má svoji duši a je originál.

Pracujeme s ušlechtilými materiály kámen & kov, nepodléhající zkáze v čase, vytváříme krásu, která přežije věky. Používáme drátky a pláty ze stříbra, mědi bronzu, alpackého stříbra (směs niklu, zinku a mědi) a zasazujeme minerály a mořské kameny nejvyšší kvality. Tvoříme v krouceném "entorchado" stylu, dráty ručně spojujeme, čímž dosahujeme speciální jemnosti, pevnosti a pružnosti. Veškeré komponenty si vytváříme sami, každý kroužek či spirála vzniká v našich rukou z primárního materiálu, kovového drátu.

Navrhujeme vlastní kolekce šperků a tvoříme na zakázku, respektujeme osobnost a styl každé ženy.

Těší nás, každý šperk, mizící z naší alchimistické dílny do nekonečného koloběhu života s novou energií a krásou pro novou majitelku.

Barbora & Fran

Kontakt

Ukázky zboží