Almara Soap

Vše co děláme, děláme srdcem.

ostatní

Jsme rodinná firma, která dává své srdce do ručně vyráběných přírodních mýdel a kosmetiku. Milujeme přírodu a bylinky – a právě v tom nacházíme inspiraci pro naše produkty. Nadšení pro ručně vyráběná mýdla tradiční metodou za studena – to byl ten zásadní impuls pro naše podnikání. Ať už se jedná o mýdla čistě ze 100% přírodních ingrediencí a bylinek, nebo o originální designová fancy mýdla s jejich úžasnými vůněmi: vždy dbáme na to, aby byla jedinečná a s nápadem, ale zároveň aby díky dokonale vyváženým recepturám nabídla dokonalou péči pleti, pokožce těla či vlasům.

Jsme společnost, jejíž srdce bije pro přírodu, a toto jsou zásadní hesla, která charakterizují naši folozofii. Myslíme ekologicky, jsme v rámci možností zero waste. Milujeme zvířata, naše výrobky testujeme výhradně na lidech. Necháváme se ovlivňovat přírodou, uměním a pop-kulturou a nacházet tak nové nápady a ideje. To, co děláme, je stoprocentně v souladu s naší filozofií. Nebo, jednoduše řečeno, v souladu s námi. S tím, jak vidíme svět a jak ho chceme zanechat dalším generacím.

Zůstáváme věrní kořenům našeho podnikání – bylinkám, přírodním ingrediencím a tradiční výrobě mýdel, – ale nebráníme se novým technologiím, neodmítáme moderní design. Příroda a technologie, duše a rozum, krása a funkčnost se vzájemně nevylučují, ale společně ukazují cestu k udržitelné budoucnosti. Každý z našich produktů oslovuje tři z našich smyslů: zrak, hmat a čich. A my chceme, aby ani jeden z těchto tří smyslů nebyl potlačen na úkor jiného. Proto používáme bylinky nejen k dekorativním účelům a esenciální oleje nejen k provonění. Jednotlivé ingredience, které používáme v našich produktech, pečlivě vybíráme a kombinujeme do synergického funkčního celku. Vysoké nároky na kvalitu surovin našich produktů jdou ruku v ruce s estetickými požadavky na působivý design. A to dělá naše produkty jedinečnými.

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat

19.04.24 - 21.04.24

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

02.12.23 - 03.12.23

24.11.23 - 25.11.23

17.11.23 - 18.11.23