Anannas

šperky pro radost

šperky & bižuterie

Anannas je kolekce originálních šperků a bižuterie. Vyberte si z našich šperků právě ten, který nejvíce podtrhne váš osobitý půvab. Mějte se rádi, dopřejte si radost a rozmazlujte sebe i ty, které milujete. 

Naše kolekce malých pokladů, s láskou posbíraná na mnohých cestách po světě, sestává pouze z originálních kousků v limitovaných edicích maximálně 3 kusů, které se v naší nabídce po vyprodání již nikdy neobjeví. Záleží nám na tom, abyste se s našimi šperky cítili jedineční.

Pod značkou Lucky Letters ručně vážeme písmenka z pravého stříbra na 11 šňůrek v různých barevných odstínech a nyní jsme je doplnili i o pozlacenou verzi.

Krásu vidíme v jednoduchosti, čistotě a přirozenosti.

Krystalky tvoří ručně navlékané korálky o průměru 2 milimetrů, které pocházejí z Bali. Mají velmi vysoký lesk, jejich třpyt je elektrizujicí, elegantní a přitahuje pozornost. Také věříme v sílu a energii barev, jejichž vhodným kombinováním je možné ji ještě zvýraznit.

Každý kousek Anannas kolekce vybíráme srdcem a jsme přesvědčení, že tato pozitivní emoce z našich šperků vyzařuje i nadále.

Kontakt

Ukázky zboží