Art&Deco by TSD

Bytové dekorace Art&Deco by TSD pro Vás i Vaše děti, které Vás okouzlí svou krásou i funkčností Dodají Vašemu domovu duši i otisk jedinečnosti ručního zhotovení

doplňky

Jsem umělkyně, výtvarnice a lektorka uměleckých kurzů, tvořící pod značkou ArtDeco by TSD, značkou, která symbolizuje hravost, vtip i moderní jednoduchost inspirovanou scandi stylem či pohádkovost a kouzlo retro obrázků a duchovní krásu okamžiku, přírody a zvířat.

Pod názvem značky se skrývá zkratka jmen - mého, manžela a první dcery, pro originální doplňky do Vašeho interiéru a pokojíčků Vašich dětí. Sama miluji, pokud domov je tím pravým domovem a k jeho krásné atmosféře bezpochyby přispívají i věci, které mají skutečnou duši a jsou vyráběny jinak než "masovou" výrobou.

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (obor výtvarná výchova - pedagogika). Ale i když školy dávají základ řemeslu a tzv. donutí člověka malovat a malovat, nedají povětšinou to hlavní, a to nesmírnou chuť, inspiraci a lásku k oboru. Ta se vypěstuje až časem, kdy si dotyčný najde svůj styl tvorby a začne vše dělat z čisté radosti a pociťovat to, že by už bez tvoření vůbec nemohl být. 

Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících" - tedy samotných dětech. Pracovala jsem v Montessori škole jako vychovatelka a dlouhodobě pracuji také jako lektorka češtiny pro cizince a lektorka kurzů ČJ a také jako lektorka uměleckých kurzů Svíčkařství. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem - od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her pro děti. Jsem maminkou dvou malých krásných holčiček, které mě inspirují - Sáry a Abigail.

Mám velmi ráda "živý" prodej na různých designových akcích, ale také řemeslných trzích. Mé výrobky nejdete i ve dvou krásných obchůdkách s českou desegnovou tvorbou v Praze - CVRK a DesignLink. 

Tvorba je mou velikou radostí, proto se v každém produktu zrcadlí preciznost a pečlivost, což mě charakterizuje, pokud se jedná o věc, o kterou mi skutečně jde, protože v mnohém jiném občas bývám také slušný lenochod :) 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Praha no. 36
25.11.22 - 26.11.22

MINT Market Praha no. 33
18.12.21 - 19.12.21