Art&Deco by TSD

Přejete si zútulnit Váš domov či se poohlížíte po krásné dekoraci do pokojíčku Vašeho dítěte, která Vás chytne za srdce?

doplňky

Jsem umělkyně, výtvarnice a lektorka uměleckých kurzů, tvořící pod značkou ArtDeco by TSD, značkou, která symbolizuje hravost, vtip i moderní jednoduchost inspirovanou scandi stylem či pohádkovost a kouzlo retro obrázků a duchovní krásu okamžiku, přírody a zvířat.

Věnuji se především funkční dekoraci nejen do dětských pokojů, malovaným bednám, boxům a komodám na hračky, různým krabičkám, pokladničkám, stojánkům na tužky a hodinám. Také obrázkům pro děti, ať již malbě na dřevo, plátno nebo moderně zarámované. Stejně tak obrázům do interiéru, většinou s duchovním přesahem, tématem přírody a zvířat. Také u mě zakoupíte pohlednice / přání, které odebírá například i prodejna Butlers. 

Dále vyrábím svíčky a zabývám se originální malbou na svíčky, včetně svící ke křtu a rovněž občas zařadím i ty více "bio" z kokosového nebo bílého včelího vosku.

Sezónně se věnuji také dalším květinovým a přírodním exkluzivním dekoracím, typu adventních věnců, křížů, aerárií aj. 

V neposlední řadě se věnuji tvorbě a ilustraci autorských her pro děti, většina je na bázi Montessori nebo odlišující se originálními ilustracemi. Zkušenost mám rovněž přímo z Montessori školy a také jsem dlouhodobě lektorkou kurzů ČJ a ČJ pro cizince a uměleckých kurzů Svíčkařství - výroby a zdobení svíček. Proto jsem domluvená s paní Lenkou Kolářovou na minidílničkách pro děti "ozdob si vlastní svíčku". 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Praha no. 33
18.12.21 - 19.12.21