Art&Deco by TSD

Ručně malované bytové dekorace Art&Deco by TSD pro Vás i Vaše děti, které Vás okouzlí svou krásou i funkčností Dodají Vašemu domovu duši i otisk jedinečnosti ručního zhotovení

doplňky

Tvořím pod značkou ArtDeco by TSD, značkou, která symbolizuje hravost, vtip i moderní jednoduchost inspirovanou především pohádkovostí a kouzlem retro i moderních obrázků pro děti i duchovní krásou okamžiku, přírody a zvířat.

Mezi mými výrobky najdete, jak ručně malované originály, typu beden na hračky, hodin s tichým chodem nebo třeba obrazů na dřevě, tak i papírenské zboží jako jsou bloky nebo autorské hry či praktické funkční dekorace typu plecháčků, termoláhví, keramických hrníčků a talířků a mnoho dalšího unikátního zboží s mými autorskými ilustracemi. 

Maluji akrylovými barvami a ráda barvy vrstím a vytvářím "plasticitu". 

Pod názvem značky se skrývá zkratka jmen - mého, manžela a první dcery, jelikož mou značkou značně prostupují také mateřské motivy. Sama miluji, pokud domov je tím pravým domovem a k jeho krásné atmosféře bezpochyby přispívají i věci, které mají skutečnou duši a jsou vyráběny jinak než "masovou" výrobou.

Mám velmi ráda "živý" prodej na různých designových akcích, ale také řemeslných či tematických trzích. Mé výrobky najdete i v krásných obchůdkách s českou designovou tvorbou - DesignLink, Store with Soul a BotyNeboTy.  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok