ART-YVAH

TAŠKY S TRADICÍ DO MODERNÍHO PROSTŘEDÍ

kabelky & tašky

ATELIÉR RUČNÍ TVORBY ART-YVAH

TAŠKY S TRADICÍ DO MODERNÍHO PROSTŘEDÍ

 RUČNÍ VÝROBA DÁMSKÝCH, PÁNSKÝCH A UNISEX KABELEK A TAŠEK DLE AUTENTICKÝCH STŘIHŮ S DODRŽENÍM KONSTRUKČNÍCH DETAILŮ I TRADIČNÍCH TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ, RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ KŮŽE. CTÍME TRADICE ČESKOSLOVENSKÝCH TEXTILEK I ZAHRANIČNÍCH MATERIÁLŮ S HISTORIÍ.

 

 

 

 

 Československá dílna ART-YVAH se těší oblibě zákazníků již od roku 1998. Iveta Houdková - rodačka ze Žiliny po absolvování vysoké školy následovala manžela do Brna. Toto československé spojení se odráží napříč i její autorskou tvorbou. Zejména československé tradiční materiály, výrobní postupy a poctivá ruční práce se převtělují do originálních výrobků nadčasového vzhledu a vysoké kvality.

Ve snaze najít perly ve světě textilu vykročili jsme až k oceánu a rozšířili tak nabídku o další tradiční materiály s vepsanou historií. Z různých modifikací voskovaných pláten ateliér zůstal věrný svému zaměření a tak nakupujeme světově ceněný anglický materiál vyráběný tradičním způsobem od roku 1894.

Tento klenot nese název WAXED COTTON ANTIQUE BARBOUR TYPE. 

 

Nápaditá kreativita s autentickým rukopisem je linií malých kolekcí, či výrobků dokonce pouze v jednom exempláři. Každá z kabelek či tašek je řemeslně zpracována, každá prochází pečlivou kontrolou, aby se k vám dostal nejen designový ale i ojedinělý originální výrobek k dlouhodobému používání.

Výrobky mají označení původnosti z dílny ART-YVAH.

Kontakt

 http://www.yvah.cz

Kdy jste mohli prodejce potkat