Atelier 26

Rostlinná terária, mechária & měděné šperky z pravých přírodnin

šperky & bižuterie
ostatní

Jsem Lucie, miluju přírodu a hluboce souzním s myšlenkou wabi sabi. Snoubí v sobě totiž krásu pomíjivosti, jednoduchosti, skromnosti, nedokonalosti, nedokončenosti, asymetrie a neobvyklosti.

Otevřela jsem vlastní ryze přírodní nekonvenční ateliér, první Terrarium Shop v ČR v samém rdci Prahy.

Chtěla jsem vytvořit místo, kde zapomenete na všední starosti a ocitnete se v jiném světě – v zeleném kousku přírody uprostřed města. Inspirující prostor, kde tvořím a kde svou uměleckou tvorbu ukazuji světu.

Najdete zde především mnoho jedinečných, ručně vytvářených rostlinných terárií a mechárií - samostatných ekosystémů plných vlhkomilných rostlinek a mechu.

A také mé šperky... Z darů matky přírody, které celý život nacházím, sbírám a uchovávám, vytvářím jedinečné přírodní šperky. Pomocí magického alchymistického umění pokovování zvěčňuji pravé přírodniny v mědi. Tato výtvarná technika byla vynalezena v 19. století a u nás se teprve rozvíjí...

Můj ateliér má nezaměnitelnou atmosféru… neustále se vyvíjí, mění se, jako život sám… podstata však zůstává. Tvořím ve svém osobitém stylu, v duchu wabi sabi myšlenky inspirována přírodou…

 
 

 

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat