AteLyer

Vítejte v říši fantazie, kde na vás čekají ty nejkrásnější sójové svíčky zdobené ručně sbíranými květy a bylinkami, autorské originální šperky z minerálů, kouzelné lapače Slunce, překrásné minerální kameny a mnoho dalších radostí, které vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři i na duši.

šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

AteLyer

Originální autorská tvorba z malé lesní dílničky v podhůří Brd.

Vítejte v říši fantazie, kde na vás čekají ty nejkrásnější sójové svíčky zdobené ručně sbíranými květy a bylinkami, autorské originální šperky z minerálů, kouzelné lapače Slunce, překrásné minerální kameny a mnoho dalších radostí, které vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři i na duši.

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

Vše vyrábím ručně v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie a dávám si záležet na každém detailu. Každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

S úctou a srdcem na dlani vaše Judit (Ate)Lyerová

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

16.12.22 - 17.12.22