ATOM RAT

Vyrábíme v Čechách!

móda

ATOM RAT je tu s vámi již od roku 1994.

Na začátku všeho byly velké plány a kupa ideálů. Chtěli jsme vždy vyrábět pohodové oblečení pro běžný den, do města i na sport. Oblečení, které bude originální, ale přesto funkční a cenově dostupné.

Začátky nebyly lehké, ale chuť jít svou cestou nás hnala vpřed přes všechny překážky a starosti. Dokázali jsme vám za ty roky už mnohokrát, že na ATOM RAT je spolehnutí. Naše oblečení se tak začalo prodávat nejen v našem obchodě v Hradci Králové, ale také po celé ČR a SR díky našemu e-shopu. ATOM RAT tak zesílil a mohli jsme i my podpořit druhé v jejich snaze být nejlepšími. Letos oslavíme neuvěřitelných 20let a naším největším dárkem je otevření pražského obchodu na Francouzské ulici. Po tolika letech si tak splníme další z našich snů - "obchod s výlohou v Praze"!

I po letech strávených při tvorbě nových a nových kolekcí nás ATOM RAT stále baví. Žijeme každým novým nápadem, úspěchem, ale i pádem. Je skvělé vymýšlet stále něco jiného, čím vás opět oslovíme. Myslíme stále na vaše pohodlí a spokojenost a proto znovu a znovu vychytáváme střihy, snažíme se, aby se vám naše oblečení nejen líbilo, ale také dobře nosilo a bylo vám vlastní.

 

Vždycky když už jsme opravdu hodně unaveni, posílí nás, když potkáme vás, naše zákazníky, jak spokojeně užíváte života v oblečení ATOM RAT. Díky za vaši přízeň a nezapomeňte, že ATOM RAT na vás pořád myslí.

Kontakt

Ukázky zboží