BAGYDESIGN

Vytváříme módu pro každodenní věci

doplňky

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem, abych mohla postupně vybudovat rodinnou značku v Kutné Hoře, kde žiji a pracuji.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Nejdříve jsem do těchto přírodních materiálů začala oblékat pečivo (Chlebovka a Rohlíkovka), pak ovoce a zeleninu, bylinky a dovršila svou bezobalovou tvorbu výrobou pratelných pytlů na tříděný odpad, abych snížila nejen doma velké množství mikrotenu, které nás neustále obklopovalo. Postupně jsem k nim přidala také dárkové obaly na vínolátkové nákupní tašky, penály pro homeopatika, obaly na mé zamilované knížky a další produkty, které mi dávají smysl a zapadají do mé vize.

Dnes pravidelně prodávám své výrobky prostřednictvím vlastního E-shopu a prodejců nejen svým stálým, ale i novým zákazníkům. Také jsem pravidelnou účastnicí tradičních řemeslných i designově orientovaných trhů a akcí po celé České republice.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

https://bagydesign.cz/

https://www.facebook.com/Bagydesign/

https://www.instagram.com/bagydesign/

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat