Bali Secret

Originální a ručně zpracovaná móda inspirována ostrovním životem a sluncem, doplněná exotickými módními doplňky a šperky.

móda
doplňky
ostatní

 

Značka Bali Secret vznikla a započala svůj vývoj v daleké Indonésii, ostrova Bohů a Bohyní. U nás si můžete vybrat z rozmanité nabídky krásných šatů, tunik, overalů, topů, kalhot nebo jogového oblečení, dále módních doplňků jako jsou šátky, sárongy, kožené kabelky, naušnice, náramky, známé přívěsky rudrakši a jiné, jejichž nákupem podporujete Fair Trade obchod s místními výrobci, návrháři a jedním slovem výtvarníky, pracující v rodinných dílnách.

Každý kousek je originální, ručně šitý z kvalitního a hlavně přírodního materiálu viskózy, které běžně nenajdete. U nás si přijdou na své i dámy plnějších tvarů, které také přece mohou vypadat skvěle. 

Naše motivace je představit českému trhu kvalitní a originální kousky oblečení, šperků a módních doplňky. Chceme, aby se lidé nebáli barev a oživili svůj šatník něčím neobyčejným, v čem se budou cítit velmi pohodlně a dámy velmi žensky. 

 

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat