Bamboo

Dřevěné a bambusové výrobky, které mají styl!

móda
šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

Základní informace o společnosti:

                  Bamboo je nově založená a registrovaná česká značka dřevěných a bambusových výrobků. Jedinými majiteli této značky a celého projektu jsou:

 

Michal Bergr,  IČ: 01477749 Husova 494, 252 30 Řevnice, Česká Republika

Michal Šafránek, U Trati 687/13, 25101 Řicany, Česká republika     

     

Mise společnosti:

                  Bamboo je založená česká značka dřevěných a bambusových výrobků, které jsou ručně vyráběny (tzv. "hand-made"). Je založena za účelem rozšíření módy u nás i o tyto druhy doplňků a výrobků. Chceme poskytnout lidem, kteří se nebojí vyjádřit svůj postoj, možnost být jiný, odlišit se a zároveň vypadat fresh. Zároveň můžete vyjádřit svůj postoj a vztah k přírodě či ekologii. Všechny tyto možnosti značka Bamboo nabízí právě teď!

 

 Naším cílem je dostat mezi lidi nové stylové produkty ze dřeva a rozšířit tak módu o novinky, která nemájí obdoby! Poskytujeme tedy lidem možnost být jedinečný. Zároveň chcem upozornit na možnost být fresh a myslet přitom i na přírodu - konkrétně na snížení zátěže devastace přírody. Jak toho dosahujeme? Výhodou dřevěných a bambusových produktů je jejich ekologičnost, konrktétně - použitím dřeva jakožto obnovitelného zdroje, v maximální možné míře se snažíme pdoporovat výsadbu pokácených dřevin, ekologický postup při výrobě (z největší části ruční výroba). Proto celková výroba Bamboo produktů méně zatěžují přírodu než doposud vyráběné plastové a metalické produkty. Bamboo si po celou dobu stojí za ekologickým a šetrným postojem k přírodě, proto také nabízí pouze ekologické, ale zároveň jedinečné výrobky.

 

Do budoucna připravujeme spoustu novinek a inovací! Proto nás a naší nabídku stojí za to pravidelně sledovat!

 

                                                                      -Michal a Michal z týmu Bamboo-

                 

V maximální možné míře se snažíme podporovat výsadbu pokácených dřevin a ekologický postup při výrobě (z největší části ruční výroba). 

Kontakt

Ukázky zboží