Barka Store

Vůně přírody v neobvyklém balení

doplňky

BARKA vznikla díky mým dětem a taky je spojením jejich jmen - BARunka, Kristýnka a Adámek. Má cesta započala před 4 lety, když se nám narodila nejmladší dcera. Vždy jsem něco vyráběla, šila nebo tvořila. Dlouho jsem se bála jít tzv. s kůží na trh. V roce 2020 jsem náhodou přičichla k výrobě svíček. Celý proces výroby a vše kolem něj mě nadchl. A tak pomalu započala má cesta. 

 "Vůně jsou pocity rostlin.- Heinrich Heine"

Jako každá žena miluji květiny, vůně a byliny a právě výroba svíček a vonných vosků a dalších drobností mě začala naplňovat. 

Ráda bych do vašich domovů nebo skříní přinesla vůni, pohodu, relaxaci a klid. Vůně je mocná a má vliv na naši psychiku. Dokáže vyvolat vzpomínky, ale i chuť na jídlo. Doprovází nás celý život a jsme i schopni ke každé vůni přiřadit i barvu. Když vstoupíte do místnosti, vůně je první věc, kterou naše smysly zachytí.

Vůně které používám si pečlivě vybírám. Záleží mi na kvalitě a původu. S vůněmi i souvisí volba vosku. Momentálně používám vosk sójový z ekologického zemědělství. 

A obal? Tak ten byl jasný, jelikož jsem milovnice vína tak lahve to vyhrály, nejsou však z mé vinotéky. Lahve odebírám z české sklárny, která recykluje/upcykluje vinné lahve. Někdy je lepší plech než sklo. A díky tomu jsem zvolila i plech - plechovky. 

Kromě svíček a voňavého domova miluji, když voní skříň a díky tomu vznikly vůně do šatníků. 


Svíčky a vonné vosky jsou mou voňavou vášní. Kromě svíček u mne najdete i další dekorace pro váš krásný domov. Můžete u mne najít svícny, podtácky, mýdlenky a mnoho dalšího.

Jsem Katka a jsem milovnice vůní, drobností a maličkostí….Vítejte v mém království

 

 

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok