Bombito

pestrá móda

móda

Tvoření je pro nás radost, každý kousek našeho oblečení vzniká spontánně na základě momentálního nápadu, který se v procesu výroby tak nějak přirozeně dotváří.

Naše oblečení je vyráběné především z přírodních materiálů, jako jsou bavlna a len. Při výrobě našich produktů dbáme na to, aby to byly výrobky jedinečné a velmi komfortní na nošení. Máme rádi veselé barvy a nápadné tisky, v případě potřeby si k zamýšlené realizaci jednotlivých kousků barvíme látky i sami, a to především technikou batikování, která je velmi zábavná a vždy na konci procesu přináší překvapení.  

Rádi si hrajeme se střihy a kombinujeme různé materiály i vzory, nebojíme se sáhnout i po recyklovaných materiálech, které mnohdy tvoří zajímavé detaily jako kapsy, paspule, různé vsadky atd.

 

Naše ručně vyráběné oblečení si zamilují především ti z vás, kteří milují originalitu a barevnost, rádi si oblékají pohodlné, netuctové věci a chtějí být ve svém oblečení vidět.

Šijeme hlavně pro radost a největší odměnou je pro nás to, že se vám naše oblečení líbí a že si ho rádi obléknete.

Pojďte tedy dál a nahlédněte do naší minidílničky s oblečením, obuví a doplňky, třeba právě zde najdete nějaký kousek vyrobený přímo pro váš vkus.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok