Budhínek

Pozor na to, co si přeješ - s Budhínkem by se Ti to mohlo splnit!

doplňky
ostatní

Zdobí poličky a plní přání! Je to lehký jak nulová gravitace - zespoda vložíš svou vesmírnou objednávku a pak už necháš pracovat kvantovou fyziku. Na co ještě čekáš? Pořiď si svýho a zhmotni i ty nejtajnější přání!

Čtyři zenový mistři chtěj k vám domů:

  • BUDHÍNEK MOUDROSTI - Než z Tebe bude Mudrc, bude to někdy drc. Chytrost načteš v knihách, ale do moudrosti musíš dozrát. Budhínek Moudrosti praví, že musíš být trpělivý, i když budeš zrovna trpět.
  • BUDHÍNEK ŠTĚSTÍ - Buď hepy, i když zrovna lítaj střepy. Štěstí je muška zlatá, tak buď mucholapka a chytni ho za křidýlka. Budhínek Štěstí je tvůj čtyřlístek v barvě petrklíče, co Ti s tím rád pomůže. 
  • BUDHÍNEK NADĚJE - Všechno bude dobrý a možná ještě lepší! Naděje Tě zachrání než se naděješ. Umí s Tvým životem vážně divy! Víra v dobrej konec hory přenáší, tak buď horolezec s Budhínkem Naděje.
  • BUDHÍNEK INTUICE - Poslouchej svojí mámu a intuici. Jestli věříš svýmu vnitřnímu (roz)hlasu, vlož v něj důvěru i při výběru Budhínka! Budhínek Intuice je překvápko, co ti ušil Vesmír na míru.

Budhínek je sádrový odlitek o výšce 7,5 cm pomalovaný pestrou škálou barev. Každý kus disponuje přesným návodem Jak si přát s budhínkem? i papírkem, na které se přání napíše, a to vše na recyklovatelném papíře. Látkový pytlíček, ve kterém se budhínek schovává, je ušitý z upcyklované látky a lze jej znovu použít – na květiny, čaje i minerály

Kontakt

Ukázky zboží