ByFenik

Vystup ze stáda!

móda

Co je ByFenik

ByFenik je nový, ryze český brand. Vznikl na základě nespokojenosti autora se samotným trhem, který nabízí, že za odlišnost je nutné platit. S tím nesouhlasíme, a proto jsme vytvořili cenově dostupnou značku plnou kontroverzních dílek výtvarníka Romana Fenika. Vykroč s námi ze stáda! U nás kupuješ pouze dokonale zpracované, limitované edice. Vyprodaná oblečení už nikdy nekoupíš.

Kdo je Roman Fenik

Roman Fenik (*1978, Liberec) je výtvarníkem žijícím momentálně na vesnici za Prahou.Studoval Střední uměleckouprůmyslovou školu v Jablonci nad Nisou, obor šperky/zlatnictví. Neodmaturoval díky své lásce k mejdanům.Po škole se živil kresbou, malbou, graffiti, street artem a písmomalbou. Několik let spolupracoval s Německou firmou Arno Design.2010 až do současnosti - práce pro design studio ZODIAX a.s. /návrhy šperků.2010 projekt Pavel Nevěd, technologií vrstevnice k prezentaci designového umu.2011 sbírka 7 pláten. Nyní soukromá sbírka Akdere Cenka.2011 sbírka 2 pláten - Ženy. Nyní v soukromém vlastnictví.2011 plátno Liturgie naší doby. Vystaveno na Desingblok Praha, prezentace Pepsi.Nyní ve vlastnictví nejmenované renomované firmy.2012 plátno Klárka. Dar pro svou ženu. V současnosti visící v obýváku.2012 interiér restaurace Coyote Praha.2013 sbírka komiksových vtipů pro tiskárnu Carter, z kterých vznikla celá kniha.2013 plátno Václava Havla "S Úctou". Dar pro svou ženu. V současnosti visící v obýváku.2014 je jedniným autorem brandu ByFenik.

Něco z nitra Romana Fenika

Roman Fenik má rád Marlbora, svojí ženu a děti, auta, hašiš, Holandsko, Absinth, práci, provokaci, hodně ostříhané nehty a vždy čisté ruce, černou, rap, sex, pokrok, posun a první cigaretu v krabičce.Roman Fenik nemá rád poslední cigaretu v krabičce.

Kontakt

Ukázky zboží