Café Evžen

art&eko - nezávislá módní značka -

móda

Volnočasová trika, mikiny a póla. Nepotištěná a také designová s uměleckými potisky mladých talentovaných výtvarníků, grafiků, designérů s motivy různých oborů: hudba, divadlo, film, art, design, móda, architektura, sport.

Pro volnomyšlenkáře, nezávislé, kreativní i cílevědomé, svobodné a nespoutané lidi. Pro ty, kteří věci vnímají a přemýšlejí o nich.

Naše věci jsou ze 100% organické bio bavlny. Jsou velice příjemné na nošení, je to taková druhá kůže, barevná, voňavá, jedinečná. Mají gramáž od 120-350g a původně pocházejí z Bangladéše a Belgie. Celý proces výroby, kdy od semínka bavlny až po výsledné tričko, je pod tou nejpřísnější kontrolou, což dokazuje velmi ceněný certifikát GOTS. Férové pracovní podmínky zaručuje FAIR WEAR FOUNDATION certifikát.

Máme rádi naši planetu a proto naše věci děláme s respektem k ní. Chceme žít v souladu s přírodou a podporujeme udržitelnou módu.

K potiskům používáme ekologicky šetrné barvy, které nezatěžují přírodu a životní prostředí. Tiskne česká firma v České republice.

Žijeme pro pozitivní zážitky a spolupracujeme s lidmi, kteří sdílejí naše hodnoty. Žijeme muzikou, divadlem a filmem. Milujeme design, umění a umělci jsou naší velkou inspirací.

 

-  odpoutejme svou představivost, hleďme do budoucnosti -

Kdy jste mohli prodejce potkat