Cashmere House

Děláme svět krásnějším. Vybíráme to nejlepší z mongolského kašmíru.

móda

Pro ty, kdo oceňují výjímečnou kvalitu kašmíru i design. To nejlepší z mongolského kašmíru. 100% kašmírové svetry, kašmírové šály, kašmír pro děti.

www.CashmereHouse.cz

www.facebook.com/cashmerehousecz

 

Naše filozofie

Kvalitní kousky oblečení v šatníku vydrží déle. Upřednostňujeme kvalitu nad množstvím a nadčasové kousky. Věříme, že z dobrých věcí ve svém šatníku můžete mít skutečně skvělý pocit. Spolupracujeme s výrobci, kteří uplatňují etické a férové principy při výrobě. Milujeme kašmír i Mongolsko a věříme, že vám v našich kašmírových výrobcích bude skutečně krásně.

Naše výrobky

Naše oblečení je vyrobeno z nejkvalitnějšího kašmíru mongolských kašmírských koz. Pastevci jednou za rok po dlouhé a drsné zimě ručně vyčesávají jemnou a hřejivou spodní podsadovou srst zvířat, která se mění na letní. Z té se spřádá kašmírová vlna. Ta je mnohonásobně hřejivější a jemnější než běžná ovčí vlna a je pokladem přírody.

Hlavní zásadou při výrobě je ochrana životního prostředí. Kašmírové oblečení se vyrábí procesem, který neškodí přírodě ani zvířatům. Náš výrobce se zapojuje do mnoha projektů týkajících se udržitelného způsobu pastevectví a stabilního příjmu pastevců na venkově. Budete mít výrobek s dobrou karmou, který krásně a organicky hřeje a který vám vyrdží dlouhá a dlouhá léta.

 

Kontakt