Cindy.92

silikonové šperky pro maminky a hračky pro miminka

šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

Jmenuji se Tereza a vyrábím praktické silikonové šperky pro maminky a hračky pro děti na přání. Když jsem v roce 2016 otěhotněla, začala jsem se zajímat o všechny dětské výrobky, které jsou na trhu a co se dá miminku všechno pořídit. V té době jsem narazila na silikonové korále a jejich možnosti použití. Okamžitě jsem se do nich zamilovala a jelikož si ráda dělám věci sama, zapátrala jsem po komponentech DIY a začala tvořit. Nejprve pro přátele a známe a nyní mám již stovky spokojených zákazníků. S příchodem prvních oficiálních objednávek bylo příhodné vymyslet i nějaký název pro značku mé práce. Přezdívka Cindy mě na internetu provází již léta a je zkratkou pro Popelku, která se (snad stejně jako já) dostala přes přebírání (korálků) až na výsluní mezi elitu, kde nalezla lásku (k tomu dělat, co mě baví a naplňuje) Stejně tak je Popelka princeznou, která pro mě a mnohé z Vás jistě znamená pohádky, dětství, lásku, magii,.. tedy vše co neodmyslitelně patří k mateřství a navrch toho všeho věřím, že s mými výrobky se budete cítit přinejmenším jako princové a princezny!

Mezi mým zbožím naleznete silikonové kojící korále, náramky, klipy na dudlíky, kousátka, závěsy na kočárky a další výrobky ze silikonu. Nebráním se výzvám a podporuji šikovné maminky prodejem samotného materiálu pro možnost DIY.

Moc ráda Vám vyrobím doplňky a hračky pro Vás nebo Vaše ratolesti přímo dle Vašich představ❣️ Proto se mě nebojte na cokoliv zeptat.

Všechen materiál se kterým pracuji pochází od zahraničních ověřených výrobců a dodavatelů. Potravinářský silikon i šňůrky mají certifikaci, tedy byly testovány tak, aby splňovaly celoevropskou bezpečnostní normu EN71 pro dětské hračky a zároveň vyhovovaly požadavkům Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a Zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů.

Korálky nejsou toxické: tedy jsou bez BPA PVC, ftalátů, olova, kadmia a těžkých kovů.

Ukázky zboží