Coffeec od Coffeefriends.cz

Poznej kávu jinak

delikatesy

Dáte si teplou kávu nebo jedinečné Cold Brew do hořka.

 

Cold Brew Coffeec

Jsme tuzemští výrobci Cold Brew Coffeec /nevařená za studena macerovaná káva arabika/ s trvanlivostí jeden rok. Na akcích nabízíme náš nápoj v lahvičkách nebo rozlévaný nebo jako ledovou kávu s mlékem. Každý návštěvník našeho stánku může ochutnat Coffeec zdarma. Navíc tuto ochutnávku, v případě zájmu návštěvníka, rozšiřujeme o malou degustaci, ve které nabídneme i ochutnávku dalších našich nápojů. Páteří degustace je ale  Coffeec - káva. Chuť kávy rozvíjíme pomocí přilévání ovocných přírodních šťáv. Vzniklé nápoje případně "dolaďujeme" destiláty. Cílem je přiblížit náš koncept Poznej kávu jinak, v tomto případě- co je pro nás v kávě skryto.

V prodeji jsou tyto nápoje : Coffeec Soft /Cold Brew káva/, Coffeec Dark /Cold Brew káva/, ROY /Cold Brew Rooibos čaj/, ROCO /Cold Brew Rooibos a káva/, Coffeec Limet /Cold Brew káva s přírodním aroma limetky/, Coffeec Peach /Cold Brew s přírodním aroma broskve/.                                          

Nápoje vyrábíme bez konzervantů, umělých přísad.

 

Teplá káva - od espressa po latte

Součástí naší prezentace a prodeje nápojů na akcích je příprava teplé kávy. Podle našich receptur připravujeme směsi arabiky s jemnou až neznatelnou aciditou s cílem potěšit milovníky tradované chuti kávy do hořka i ty, co si dají raději kávu s ovocitými tóny. Pro tyto směsi jsme vytvořili kratičké bizarní příběhy s cílem navodit představu chuti. Nabízíme je pod názvem. Černý citron, Šedivá volavka, Špička tmy, Mix Doring. Každý se může u nás koupit směs v příznivé ceně ve 250g balení.

V zimních měsících připravujeme, podle naši unikátní receptury, horký nápoje ROCO Masala, jedinečnou vegan masalu připravenou z našieho Cold Brew Roco.

Doporučujeme ochutnat, těšíme se naviděnou.

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok