CujoalexArt

Umění a svíček není nikdy dost.

ostatní

Zdravím Vás jmenuji se Alex Lucie Wolfová a tvořím pod značkou CujoAlexArt. Můžete zde naleznout mé originální autorské obrazy na plátně, inkoustové obrazy v rámu, sojové svíčky a bytové dekorace. 

Malování pro mě bylo vášní již od dětství a dodnes je takovým mým útěkem od reality do vlastního světa. Moc ráda se v něm zapomenu a pomocí štětce a barev zamykám do plátna emoce a energie.  

OBRAZY NA PLÁTNĚ

Když maluji tak se ocitnu v úplně jiném světě. Ve světě, kde není den ani noc. Ve světě, kde barvy mluví a já jim naslouchám. Ve světě, kde má vždy přednost mé nitro. Pak mohou být mé obrazy vidět ale i slyšet.

Pracuji s akrylem a kombinuji různé techniky. Obrazy jsou na plátně, nataženém na rámu s přidělaným úchytem a nalakované pro ochranu a lepší údržbu. Stačí jen pověsit na zeď. 


ALKOHOLOVÝ INKOUST

Při tvoření těchto zajímavých obrázků si dílo žije svým vlastním životem a kolikrát nejsem aktér, ale divák. 

Tato technika, která se nazývá Alkoholový inkoust je opravdu jedinečná. Většinou se snažím o vyobrazení květiny, ale jaké květiny, to už nechám na Vaší fantazii. Nebo nechám abstraktní krajinu jemně žít. Pokud chcete oživit i zpestřit svůj interiér právě tyto osobité obrazy jsou pro Vás. Obrazy prodávám s rámečkem ve kterém jsou vyfoceny. Rámečky můžou samovolně stát, třeba na konferenčním stole nebo na poličce. Ale mají i úchyt pro pověšení na zeď . 

DEKORACE

Ručně odlévané a zdobené pod-tácky, nádobky z keramické hmoty.

každý kus je originál.

Cujo Candles

Handmade - made with love

Jsem duší umělec a mimo malby obrazů mě pohltila chuť zaujmout i dva smysly najednou, vzhledem a vůní, tedy svíčkou. Pohladí kreativním vzhledem, vůní a navíc jsou šetrné k přírodě a lidem. Navodí atmosféru a udělají domov domovem. Všechny svíčky odlévám ručně a s láskou. 

Ručně odlévané a s láskou vyráběné svíčky. 100% přírodní vosk.

Svíčky jsou vyrobené z hydrogenovaného přírodního sójového nebo kokosového vosku a neobsahují syntetické vosky ani parafín. Přírodní vosky, které používám tudíž neuvolňují do vzduchu toxické látky jako běžné svíčky z parafínu. Takže se mé svíčky pyšní přírodním a nezávadným složením a každý kus je originál.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok