Cukrářství Lavendy

To nejsladší místo v Hradci

delikatesy

 

ZAŽIJ TO NEJSLADŠÍ MÍSTO V HRADCI!
Balbínovo náměstí 17, Jindřichův Hradec / @cukrarstvilavendy

Kdo je Lavendy?

Lavendy není jen značka. Jsem to já, Vendy Vytisková – holka, která miluje pečení; holka, která se rozhodla, že se i přes vystudované školy bude věnovat tomu, co jí těší a co jí i bylo dáno do vínku; maminka dvou dětí, které jí umožnily na to vše přijít.

Začala jsem více péct před několika lety na mateřské, kdy jsem na návštěvu upekla svůj první čokoládový obláček a vzbudil takový úspěch, že mě to motivovalo ho péct při každé další příležitosti. Až když už jsem ho upekla všem známým, musela jsem zkusit něco dalšího. A zase to mělo úspěch a já zase radost a motivaci… A tak to šlo dál a dál, přes kavárenské pečení, přes narozeninové dorty, přes svatební dorty, přes sweet bary až po samotnou cukrárnu v centru Jindřichova Hradce …a snad to tak půjde i nadále.

O Cukrářství Lavendy

Minulý rok jsem začala psát další příběh pod značkou Lavendy, opět o sladkých chutích a lidech. Nejdříve jsme postavili stánek pod širým nebem na naší rozkvetlé zahrádce, o rok později k tomu zrekonstruovali interiér cukrárny. Výrobnu máme přímo spojenou s cukrárnou, takže se vůně pečení linou celým interiérem.

Cukrářství Lavendy je výsledkem mojí vášně a zálibě v pečení a v tom, dělat lidem kolem sebe radost, vidět, jak si vychutnávají kousek dortu v klidu a s úsměvem na tváři. Nejdřív to byly sny, přání a nyní? Nyní do mého Cukrářství chodíte Vy. A to je pro mě pocit štěstí, protože sny se plní.

V současnosti stojí za Lavendy celý tým úžasných lidí, kde každý svým autorským dílem tvoří celou sladkou mozaiku, kterou bychom vám rádi představili.

Pečení

Pečeme s láskou, radostí a nadšením.  Především si zakládáme na chuti – na lehkosti a vyváženosti chutí, s nepřeslazenými a lehkými krémy a zajímavými kombinacemi.  Prostě na tom, aby to bylo dobré a každé sousto pohladilo nejen na těle, ale i na duši. Pečeme z čerstvých a kvalitních surovin.  Baví nás tradiční české dezerty v nové kabátku, ale stejně tak nás inspirují zahraniční cukráři. Designově se snažíme o jemnost, hravost a eleganci.

Dezerty, které u nás nesmí chybět na vitríně každý den jsou rozhodně čokoládový bezlepkový obláček a větrník slaný karamel. Ochutnejte ale například i nugátový Paris Brest, jablečno-hruškový dezert, mučenkový indiánek, éclair slaný karamel nebo spoustu dalších!

K dezertům nabízíme i výběrovou kávu, naše domácí limonády, vína z malých vinařství, pivní speciály či míchané drinky. V létě máme otevřeno do večerních hodin.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok