Degi handmade

Ruční tvorba šperků a maličkostí inspirovaná přírodou. VyŠPERKkuj si svůj outfit! Radost z maličkostí. Dárky bez starostí.

šperky & bižuterie

 

Degi handmade 


Dávat víc než brát… moje motto a hnací motor v podnikání s ruční tvorbou šperků a maličkostí.

Název Degi handmade vznikl spojením jména DENISA, GIFTS a HANDMADE. Tedy ručně vyrobené dárečky od Denisy. :-)

Už odmalička mě baví dělat radost svým blízkým. Je statisticky dokázané, že dobrý pocit z dávání (nejlépe vlastnoručně vyrobeného dárku) je mnohem silnější a déletrvající, než když nějaký dárek dostanete vy sami. Tento příjemný pocit jsem chtěla prožívat častěji a tak mě to přivedlo k této krásné, čisté a naplňující tvorbě s vlastním e-shopem! :-)

Příroda je mi inspirací a v mojí nabídce můžete najít šperky (náramky, náušnice, řetízky) z přírodních drahých kamenů, které jsou výjimečné díky svým pozitivním léčivým účinkům a šperky se sušenými květy. Ráda vám také vyrobím originální kousek na přání. Z maličkostí nabízím zdravé svíčky ze sójového vosku a postupně nabídku rozšiřuji… Takže máte se na co těšit! :-)

Jistě oceníte romantické dárkové balení a lísteček s věnováním, který je součástí každé objednávky. A to proto, že nejde jenom o náramek… chci, abyste měli radost už při rozbalování! :-)

Mám radost z každé vaší objednávky, většinou totiž nakupujete pro své milované a o to víc mě to těší… :-) Ovšem dělat si občas radost i sám sobě je také třeba! Děkuji za důvěru a za možnost s vámi sdílet dobrý pocit z dávání… Vždyť o tom ten život je! :-)

 

Denisa Chloupková

 

Kontakt

Ukázky zboží