Děláme originály

Stejně tak jako my každý jsme originál, i naše doplňky by měly být originální.

šperky & bižuterie
doplňky

Také se rádi odlišujete od ostatních a pořizujete si to, co jinde nenajdete? V tom případě jsou věci od Děláme originály přesně to pravé pro vás!

Ručně dělané výrobky z naší dílny Děláme originály vás překvapí svou kvalitou materiálu, pečlivým zpracováním a především originalitou. 

Před čtrnáctilety jsem začínala s výrobou šperků a tato vášeň mě dosud neopustila. Miluji barvy a mám stále nové nápady. Ráda recykluji netradiční materiály jako pet lahve, kapsle od kávy a další věci, které původně plnily zcela jiný účel. Miluji ten proces jejich přeměny v originál. Co se týče základního kovového materiálu u šperků, na vše používám hypoalergenní chirurgickou ocel, kterou mohou nosit i alergici.

Ke šperkům jsem pak postupem let přidala i další výrobky - některé svoje (tašky, batohy, dřevěné krabičky, obrázky a dětská trička s autorskými ilustracemi zvěrokruhu) a jiné od lidí, kteří je sami nemohou prodávat. Najdete tak u nás například nádherné anděly, trpasličky a překrásné drátované dekorace do bytu.

Kontakt