DU COEUR

Z lásky..od srdce..

šperky & bižuterie

Jmenuji se Kristýna.... a jsem máma..

 

Moje náramky se „narodily“ chvíli po tom, co se narodil Jáchym. Jako spoustu maminek i mě dostihla obrovská potřeba něco tvořit. Původně jsem chtěla plést svetry...ale po shlédnutí pár tutorialů mi došlo, že by mě to asi neuspokojilo, protože v mém případě bych na radost z výsledku čekala hodně dlouho.. a tak si dělám radost náramky. Náramky, kterými chci dělat radost i dalším lidem. Dělám je s láskou a poctivostí.. a odtud také vznikl i název "DU COEUR" (vyslovuj du kér), který v překladu znamená "od srdce" nebo také "z lásky".  Slovo pochází z francouzštiny. Francouzštinu jsem si vybrala proto, že Francie je mi zemi blízkou, kromě jejich jídla a všech krás Paříže miluji styl francouzských žen ♥. Při mých několika návštěvách Francie, kde mám rodinu jsem často sledovala a obdivovala na ženách jednoduché a jemné šperky, které nosily. Často tak jednoduché, jen provázky s perličkou třeba, nebo korálkem. Tento styl miluji a proto takové náramky taky dělám"

 

Komponenty se snažím vybírat tak, aby byly kvalitní, neobsahovaly nikl a celkově s tím nejlepším svědomím. Většinou pracuji s materiály, které jsou buďto ze stříbra nebo jsou potaženy 24kt zlatem, případně paladiem (pro ty, které nemusí žluté zlato, ale mají třeba alergii na stříbro - prostě vybírám a posléze tvořím jen to, co bych si sama dala na ruku, vlastně se dá říci, že každý náramek dělám tak trochu jakoby sama pro sebe :)

 

Eshop aktualizuji, ale někdy to nejde tak rychle jak bych si přála, proto pokud vám padlo něco do oka třeba na mém instagramu, nebojte se napsat mi a nějak se domluvíme. Pokud jste budoucí nevěsty a ještě nevíte jakou maličkostí obdarovat družičky a maminky, s tímhle vám ráda pomůžu a vymyslíme něco na míru.

Kontakt

Ukázky zboží