EEROPLANE

Letadla jsou nádherná !

móda

EEROPLANE Miroslav


Jsem vděčný, že mohu udělat šťastnými jiné lidi. Tím, že vytvořím něco, díky čemu se budou cítit lépe, co jim udělá radost. Ať už natisknu nové tričko, novou kravatu, mikinu nebo připravuji nové skici... mám z toho neskutečnou radost. Každý produkt, který tisknu výhradně na objednávku, je připraven s obrovským kusem lásky a pokory k řemeslu, designu a letadlům (a také broukům a integrovaným obvodům). Třeba na Vás tato láska a pokora k řemeslu bude vyzařovat, když budete otvírat zásilku z dílny eeroplane.

 

EEROPLANE ruční tisk 

 

Fascinuje nás vše co lítá, nejen letadla. Naleznete u nás i broučí motivy od umělkyně Lucie Tatarové nebo oblíbený motiv s integrovaným obvodem. S každým produktem, který denně tisknu nebo navrhuji, mám velmi hluboký vztah. Je to díky tomu, že každý produkt je tvořen na zakázku, čerstvě po objednávce. Říkáme tomu čerstvý tisk / fresh print. Každý z našich zákazníků ví, že produkt, který si zrovna objednal, bude vytvořen jen a jen pro něj. Na tom si dáváme velmi záležet. Naše motivy navrhujeme a ručně tiskneme v našem ateliéru v Novém Jičíně. 

 

EEROPLANE barvy

 

Používáme pouze eco-friendly barvy na vodní bázi. Takové barvy v sobě mají pigment a bázi. Neobsahují žádné plasty ani toxické látky. Tyto barvy velmi rychle zasychají, proto nejsou velmi oblíbené v masové produkci. Naše barvy poznáte na dotek velmi jednoduše. Jsou příjemné a krásně navazují na povrch bavlny, jelikož barva se "vsaje" do látky.

 

EEROPLANE trička s letadly

 

Výroba bavlny je sama o sobě dosti náročná na přírodní zdroje i energii a ke stříkání bavlníku se navíc používají pesticidy a insekticidy. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám produkty ze 100% organické bavlny. Co to znamená? Především to, že se k pěstování bavlníku nesmí používat chemikálie ani geneticky upravená semínka. K produkci organické bavlny se spotřebuje méně vody a energie... voda, vzduch a půda v okolí není toxicky znečištěna. Produkce organické bavlny tvoří asi 1% z celosvětové produkce bavlny. Organická bavlna, kterou používáme, pochází od certifikovaného fair trade zdroje.

EEROPLANE - Miroslav

 

EEROPLANE

 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok