eh sisters

Navrženo a ušito v České republice, s radostí nošeno kdekoli!

móda
doplňky

eh sisters je česká oděvní značka, za kterou stojíme my dvě - ségry Evča a Hanka. Naše značka vznikla před lety společným hledáním zábavy mimo, do té doby, šedý pracovní život. Proto jsou pro náš styl charakteristické živé barvy, ženská linie, pohodlí a především autorské ilustrace, které jsou přetvářeny do podoby sítotiskových motivů nebo barevných dezénů. Tyto kresby dávají každému kousku oblečení z naší dílny originální rukopis, který je nezaměnitelný. Navrhované motivy a dezény jsou obrazem naší fantazie a našich zálib. Rády utíkáme do světa snů a příběhů. Všechny motivy a dezény vždy ladíme do nejmenšího detailu. 

Evča je na grafiku - navrhuje motivy, tisky na látky, ilustrované papírové tiskoviny a fotí. Neustále loví inspiraci a vymýšlí témata nových kolekcí. Je drobet puntičkářka. Nové tisky nechce pustit z ruky a neustále by je upravovala a vymýšlela nové :). Navrhuje pro Vás také svatební oznámení a jiné tiskoviny dle Vaší libosti.

Hanka je designérkou všech střihů, šije a komunikuje s Vámi. Drží Evču zpátky, když už po sté předělává motiv, protože se jí zdá ještě takový a makový. Šije pro Vás také na míru, převážně na svatby a jiné významné události. Setkává se s Vámi tak na zkouškách šatů, kde společně ladíme všechny detaily do posledního puntíku :). 

 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok