Ekomama

S láskou k dětem a přírodě...

móda

Ekomama vznikla díky mým neposedným rukám a našim devíti dětem. Když se dají dohromady potřeby dětí, geny po dědečkovi, který vymýšlel celý život "zlepšováky", babičce švadlence a srdce ekologa. Vznikají věci originální a funkční.

 

 Hlavní naši nabídku tvoří rostoucí softshellové oblečení pro děti, které dětem vydrží tři, někdy i čtyři roky. Oblečení má jednoduchý systém zmenšování a propracovaný střih, tak že padne naprosté většině dětí a roste a roste... Místo sezónních bundiček/soupraviček vystačí jedna na dlouhé období. :-) 

 Pro potřeby látkování a bezplenkování u nás najdete originální plenečky Free popo, které když vyzkoušíte, nebudete chtít jiné :-) Mají využití jak při bezplenkování, tak při klasickém látkování, jiný styl plenky i zapínání umožňuje velice efektivní přebalování.

 A protože má dvojčátka nebyla zrovna spavá miminka, vznikly vyladěné houpajdy, ve kterých se spinká jedna radost. Jelikož jsem žena praktická, houpajdy jsou vyšší nosnosti, konstruované tak, aby se v nich mohl pohoupat i starší sourozenec  u většího typu i rodič :-)

 Chcete-li nás navštívit a nakouknout, navštivte nás v Jindřichově Hradi máme otevřenou dílnu s prodejním koutkem :-)

 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok