Nikko B. Kosmetika

Kosmetické speciality pro milovníky vůní a dotyků

ostatní

Jsme malá česká značka kosmetiky. Pod značkou Nikko B. Kosmetika vyrábíme produkty k péči o vlasy i tělo. 

Naším typickým produktem jsou mýdla na celé tělo. Nabízíme širokou škálu vůní, ale máme v nabídce i neparfemovaná mýdla. Mýdla mají v sobě lité různé ornamenty a prolínání barev, takže jsou jednotlivé kousky vždy originální a ideální jako dárky.  V ČR jsme byli průkopníci tohoto stylu výroby, když jsme v roce 2013 začínali.

Ostatní kosmetiku vyrábíme hlavně neparfemovanou, nedráždivou a maximálně funkční. V současnosti vyrábíme tuhé šampony, kondicionéry, mýdla na holení, balzámy na rty, oleje na nehty. Jedná se o přírodní kosmetiku, bez palmového oleje. Některé produkty máme veganské. Suroviny nakupujeme hlavně z ČR a EU, tam, kde to jde. Spolupracujeme s místními dodavateli pro naší lokální jihočeskou řadu produktů (s medem, kozím mlékem, pivem). Balíme převážně do recyklovaných kartonů a krabiček, ev. hliníkové krabičky. Dodáváme i bezobalově.

Naším nejprodávanějším produktem je balzám na suché a namáhané ruce a ekzemy Rest Bar. Je ideální při problémech s pokožkou rukou, vysušování, loupání kůže, na mozoly, oděrky atd. Chrání, vyživuje, a není mastný. V péči o ruce se dá doplnit naším mýdlem s pemzou Hardwork, které účinně myje a zjemňuje drsnou pokožku rukou a nohou. Vosk na ruce Rest Bar je ideální i pro sportovce - pro lezení, pole dance, fitness apod. Jsme opakovanými sponzory Pole Dance soutěží, a máme hodně stálých zákazníků z těchto oborů. Dále balzám dodáváme do restaurací a barů, i do administrativy - prostě tam, kde jsou ruce v kontaktu s vodou, anebo nemůžou být mastné.

Značku jsem založila v roce 2013 původně pod jménem embrace soaps. Od té doby rosteme, v současné době je nás v naší firmičce pět. Provozovnu/výrobnu máme v Jižních Čechách v Sezimově Ústí. Pořád vyvíjíme nové produkty, pro tento rok chystáme další novinky - již brzy například odličovací mléko a cleanser 2 v 1 na obličej, nový druh šamponu a přírodní tekuté mýdlo.

 

Na trhy jezdím většinou sama, takže se s mnohými zákazníky po čase známe. Můžu Vám tak o produktech říct informace přímo od zdroje. Někdy potkáte také syna Erika, který pomáhá ve firmě od 13 let.

Těšíme se na setkání s vámi na některé z akcí!

Bára Mikulášová

Kontakt

 http://nikkob.com