EtikButik.cz - etická móda a veganské boty

Chceme s Vámi sdílet lásku nejen k planetě, lidem a zvířatům, ale také k módě, designu a hezkým věcem. Proč? Protože se to nevylučuje! Etik je šik.

móda
doplňky
ostatní

Jsme nový e-shop s výdejnou a showroomem na Praze 2. Pokud Vám není jedno, za jakých podmínek byly vyrobeny Vaše boty nebo oblečení, jste u nás správně. Rozhodně nemusíte být jen veganem, abyste si u nás vybrali svůj nový stylový etický kousek.

V nabídce máme kvalitní zboží výhradně evropských značek. Naší první vlaštovkou je módní a nadčasová belgická značka férového oblečení Stanley & Stella, která potěší všechny milovnice a milovníky basic kousků (jednobarevná trika, košile, mikiny z biobavlny a dalších přírodních materiálů). Druhou etickou značkou v našem portfóliu je německá značka Armedangels - andělé na poli slow fashion - a jejich hezké designové kousky (trika s potiskem, halenky, šaty a na podzim také kalhoty a džíny).

Další vychytávkou v naší nabídce jsou nekožené veganské boty a doplňky (Wills London, NAE Vegan Shoes), které svými funkčními vlastnostmi (např. voděodolnost) potěší i nevegany. Zvlášť hezkým, designovým a ekologickým kouskem jsou boty z korku (polobotky, kozačky i sandálky), vyrobeny v Portugalsku.

Kromě toho nás zajímá zdravý životní styl obecně, a proto máme v nabídce i MioMat Raw - je to skvělý pomocník do kuchyně, který připraví rostlinné nápoje (např. sojové, ořechové, rýžové nebo obilné mléko), polévky vařené nebo v raw kvalitě, kaše z celých zrn a také smoothies.

Těšíme se na Vás na Sustainability Day, protože green, ethical and sustainable is the new black :-)

 

Kontakt

Ukázky zboží