Fashion Martina

Moje modely odrážejí mé motto, že móda má učinit každou ženu ještě krásnější.

móda
doplňky

Jmenuji se Martina Taborsky a jsem celoživotně posedlá pletením a háčkováním. Obě moje babičky byly nesmírně šikovné na ruční práce a i moje maminka neustále něco šila, pletla a háčkovala, takže jsem to evidentně měla po kom podědit.

Spolupracuji s mnoha evropskými výrobci přízí,  uveřejňuji svoje modely v různých časopisech, pořádám autorské módní přehlídky, zúčastňuji se různých akcí, např. Soutěže o nejkrásnější svatební šaty roku, pořádám ve svém kamenném obchodě knit party - setkání pletařek a snažím se neustále přinášet na český trh kvalitní a zajímavé materiály.

Moje modely odrážejí mé motto, že móda má učinit každou ženu ještě krásnější. Mám ráda modely rafinované, elegantně-sportovní a sexy a tvořím je pouze z kvalitních, nejčastěji přírodních materiálů. Každý kus z mé dílny je originál, pokud dělám něco na zakázku podle již prodaného modelu, vždy je něčím trošku jiný. Moje modely jsou určeny spíše pro náročnější zákaznici, která vi, co chce a proto kromě svých autorských kolekcí tvořím převážně na zakázku pro konkrétní zákaznici a to nejen na českém trhu, ale i do zahraničí.

 

Kontakt