Fauna - vědomá móda

Sdílíme hojnost v podobě našich krásných výrobků, abychom podpořily sebelásku, sebepřijetí a jednoduchost v životech ostatních žen.

móda

Ahoj, jmenuji se Michaela a tvořím dámskou módu🤩😍.


Naše výrobky jsou tvořeny především originálními nápady a srdcem. Záměrem naší značky je přinést více svobody do života ženám, a to skrze oblečení, které poskytuje maximální pohodlí, je z příjemného materiálu, navíc obohacené o praktické a funkční nápady...🥰.Mezi naše TOP výrobky patří:

-skvěle držící PODPRSENKY z úpletu bez kostic a bez vycpávek (samozřejmě přírodní materiál, žádné jedovaté barvy, žádný polyester)

-TÍLKA, která mají dvě vrstvy na prsou a dají se nosit bez podprdy (hodně je nosíme i jako spodní, jde o celoroční základní kousek do každé minimalistické skříně)

-ŠATY, které využívají stejný princip dvojité vrstvy na vrchním dílu. Říkáme jim "Šaty pro královnu" a to proto, že se v nich cítíme opravdu královsky...

-SUKNĚ SEDMIMÍLOVÁ,  která je naprosto jedinou sukní, co kopíruje křivky, ale nijak se neposouvá (dolů, nahoru 😃) a to ani po celém dni... navíc se v ní dá v klidu vystoupit z auta, či vyběhnout schody po třech 😍😍

-KYMONO- náš nejprodávanější výrobek💖. Mikina, velmi vhodná do minimalistického šatníku. Má 3 způsoby nošení, které lze regulovat podle teploty...Je to kousek, který dokonale vystihuje moji tvorbu a způsob pohlížení na módu, design, originalitu i praktičnost a pohodlí. 


Všechny naše oděvy jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Na toto téma a na téma slow fashion,  minimalismu a šamanského pohledu na každodenní používání věcí děláme v Třebíči workshop pod názvem "Vědomá móda ". Cílem je inspirovat ženy,  aby ze svého šatníku (a života) odstranily "mrtvou váhu " v podobě (např.)oděvů, které nepoužívají a místo toho si pro sebe začaly vybírat to, co doopravdy chtějí a potřebují 💖❤💗

Web s e-shopem je zatím ve fázi příprav. Aktuálně se můžeme setkat buď v ramci akcí MINT MARKET, nebo v Třebíči přímo u mě v dílně.

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat