Kabelky FELLY

Dělej vše s láskou!

kabelky & tašky

 

Značka FELLY, lépe Kabelky FELLY je nová, mladá, perspektivní značka, pod kterou vznikají převážně dámské módní kabelky a batohy.

Kabelky FELLY si píší své datum zrození v roce 2018 a za pouhý 1 rok své existence sklízí slibný vývoj a příjemný úspěch.

Tým Kabelek FELLY tvoří pouze dva členové. Manželé Čupovi, kteří se do této poctivé tvorby plně ponořili. Kateřina - tvůrčí, výrobní, produktivní a komunikativní polovina týmu. Každý návrh kabelky, tvorba střihu, výběr materiálu, samotná výroba od nastříhání až po zanýtování posledního nýtu. Dušan – designový a produktový fotograf, web maker a podpora týmu J

Jelikož náš tým je velmi skromný, nenabízíme masivní výrobu a nezahlcujeme trh nesčetným množstvím výrobků. Naše výroba je založena především na poctivě odvedené práci s použitím kvalitních materiálů. Každý dokončený výrobek má v sobě několik hodin práce, radosti, nervů a spokojenosti na závěr.

Nenabízíme nadité sklady zbožím. Každá kabelka či batoh byli vyrobeny pouze po jednom kuse a každý další kus je na objednávku, jejíž vyhotovení trvá asi 14 dnů. Každou objednávku vnímáme jako závazek vůči zákazníkově důvěře k nám a vypracováváme ji velmi pečlivě, důsledně a láskyplně. Hotový výrobek pohladíme a úhledně zabalený odesíláme zákazníkovi.

K výrobě používáme vysoce kvalitní syntetickou kůži, která je testována metodou Martindale, což je testování mechanické otěruvzdornosti materiálu. Každá použitá syntetická kůže pro výrobu kabelky nebo batohu musí splňovat vysoký stupeň otěruvzdornosti, což je více než 50 000 cyklů Martindale. Materiály s takto vysokou otěruvzdorností se užívají převážně v kancelářích a hotelích, kde jsou silně zatěžovány.

Šijeme těmi nejlepšími čalounickými nitěmi německé značky AMANN. AMANN vyrábí šicí nitě pro nejvyšší nároky a vyvíjí ideje pro švy, které dodávají výrobkům ještě větší efektivitu, komfort, jistotou a krásu.

Kovy, které používáme, jsou exportovány z několika desítek zemí světa.

Pro naše zákazníky jen to nejlepší

 

Vaše Kateřina a Dušan

Kabelky FELLY

Kontakt