fifle

"Vysoká kvalita a nadčasový design"

šperky & bižuterie
kabelky & tašky
doplňky
Pod krycím jménem “fifle” vyrábím od roku 2006 šperky a doplňky. Ve svých kolekcích jsem vystřídala spoustu materiálů, postupů a technik. Ráda experimentuji a hledám nové možnosti vyjádření. Snažím se vymýšlet nové a neotřelé tvary, ale i předměty a výjevy běžného života posunout do jiného kontextu. Vymýšlím šperky pro zajímavé lidi, co se chtějí odlišit a jsou unaveni klasickou módní uniformou.
 
Jsem zastánkyní Slow fashion a upcyklace. Šperky vyrábím převážně ze zbytkových materiálů, které vznikají při velkovýrobě v signmakingové firmě a jinak se vyhazují. Poslední kolekce "Lékorky" a "Kant" jsou navržené tak, abych neprodukovala žádný odpad a materiál byl využit do posledního zbytku. Obě kolekce se navzájem skvěle doplňují díky jednoduchým tvarům a barevným kombinacím.
 
Veliký důraz kladu na funkčnost a kvalitu zpracování. Používám prvotřídní komponenty z chirurgické oceli a tzv. ekologické lepidlo bez Dichlormethanu.
 
Zakázková výroba je pro mne výzva a tak mě neváhejte kontaktovat. Jsem schopna vyrobit šperk/předmět dle Vašeho přání, ale i navrhnout netradiční reklamní dárky pro Vaše klienty.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok