Galant Socks

Business jako koníček. Proto ho děláme jak nejlépe umíme.

móda

Jsme dva kamarádi Marek a Vojta, kteří se rozhodli zanechat tady na tom světě nějakou stopu. Značka Galant vznikla v hlavě jednoho z nás již před pár lety, ale až po společném plánování kam a jak posunout novou českou značku, jsme si řekli, že od podlahy to bude lepší. Pár měsíců s náčrty, návrhy, po nocích ladit barvy, domluvit se s výrobcem, návrhy etiket a nákupy obalových materiálů .. finální kontroly a opět změny barev. Bylo toho tolik, ale vize toho, že se to již blíží, byla pro nás silnější. Po cca 6ti měsících jsme přivítali doma prvních 7 originálních designových ponožek ! Další rok jsme ji rozšířili o dalších 12 dezénů a letos máme za sebou již 6 a čeká nás na podzim dalších 10, dohromady tedy 16 letos a celkem se dostane značka Galant na prozatimních 35druhů.

Čím se vlastně naše ponožky liší od konkurence? Snažíme se dělat ponožky, které budou chlapi hlavně nosit. Nechceme dělat ponožky vtipné, které dostane někdo jako dárek ,ale nikdy by si je nevzal na sebe. Naše první kolekce čítala jen jednodušší vzory a mix barev. Následovala kolekce lehce odvážnější, ale stále na úrovni. Tu doplnila letos kolekce prozatím dalších 6ti vzorů, které doplníme letos ještě o dalších 10 designů.

Dbáme na kvalitu a pro klientský přístup k našim zákazníkům. Kvalita se odráží především v tom ohledu, že vše co je spojeno s naší značkou bylo vyrobeno v České republice od samotných ponožek tak i etiket či dárkových krabiček. Ke svým zákazníkům chováme výjimečný závazek, protože právě díky jim se může naše značka dále rozšiřovat a jsme schopni více investovat do našich produktů. Proto se snažíme našim stálým zákazníkům vycházet vstříc v podobě výhodných balíčků či slev na naše ponožky. Alespoň takto můžeme našim zákazníkům poděkovat za jejich loajalitu a důvěru v Galant Socks.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat