GOSHICO

Goshico kabelky, tašky a doplňky zdůrazňují individualitu a životní styl unikátním způsobem

kabelky & tašky

Značka GOSHICO se proslavila plsťovými modely s typickou folklorní výšivkou. Návrhy jsou inspirovány evpropským a celosvětovým lidovým stylem. Výběr barev není nikdy náhodný, a každá taška vás překvapí svým vnitřkem.

Jsme unikátní značkou, která kombinuje moderní design s tradičními motivy z Evropy a dalších regionů světa. V roce 2008 jsme navrhly kolekce tašek s plsti, s velkými vyšitými ornamenty inspirovanými lidovým uměním cut-outem z oblasti Lowicze. Tento design se stal charakteristickým znakem GOSHICO.

Sbírky GOSHICO jsou inspirované lidovým uměním, nicméně každá z nich přistupuje k věci jiným způsobem.  Každá kabelka s sebou přináší jedinečnou charakteristickou atmosféru. Předchozí sbírky byly inspirovány regionálními tématy, řeckou terakotou, a dokonce i perskou mozaikou. Průřez od černé výšivky až po neonově barevnou dokazuje, že plst a lidové výšivky jsou pro všechny – manažerky, mladé maminky, teenagerky,… jednoduše pro ženy, které chtějí být elegantní a praktické zároveň. I když:  i pro muže  také můžeme nově  něco nabídnout.

Všechny produkty GOSHICO jsou vyrobeny ručně.

Kontakt

Ukázky zboží