GREEN SMILE

méně odpadu, více radosti

ostatní

Proč děláme to, co děláme?

Pohled na množství jednorázových plastů nás motivoval k tomu, abychom sami přispěli ke zlepšení našeho prostředí. "Nedívej se na zbytek světa, ale začni od sebe". Přesně to jsme si řekli, když jsme začali šít naše první látkové pytlíky. Je nám jasné, že spasiteli světa nebudeme, ale našim jednáním můžeme inspirovat druhé, a to se nám líbí. 

Jsme sociální podnik

V našem podniku se nám podařilo spojit dvě úžasné věci, a to lásku k lidem a lásku k přírodě. Zaměstnáváme lidi se zdravotním handicapem, protože i oni se chtějí cítit užiteční a podílet se na eko aktivitách.

Žádný stres

Zakládáme si na pracovní pohodě. Není lepší pocit, když člověk dělá to, co ho opravdu baví a tímto se řídíme v celém týmu. Makáme, když musíme, zvolníme, když se to dá. Je třeba mít čas i na kávu a milá slova mezi sebou :) a hned se lépe šije, stříhá, mailuje, vyřizuje ... víme, že s chutí se pracuje nejlépe.

Design a materiály, které používáme

Soustřeďujeme se na materiály, které byly vyrobeny v Česku, Polsku nebo na Slovensku.

Všechny produkty jsou šité s důrazem na kvalitu, funkčnost a jejich design jde ruku v ruce s naší veselou značkou. Máme rádi barvy, protože víme, že s nimi je svět radostnější.

 

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat