Gregiho Dílna

Ručně vyráběné dřevěné věci všeho druhu. Made in ČR!

šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

Jmenuji se Tomáš Gregárek, je mi něco mezi 20 a 30 lety a pracuji se dřevem:)
V mém portfoliu najdete široké množství výrobků: šperky, hodinky, brýle, lampičky, hlavolamy a další dřevěné doplňky a výrobky, které vznikají v mé dílně kousek od Prahy. Není mě ale problém zastihnout také na Jiřího z Poděbrad.


Vše, co naleznete v mé nabídce, je čistě ruční práce bez použití počítačem ovládaných nástrojů, samozřejmě mimo použitých komponent jako jsou háčky na náušnice, či strojky do hodinek. Razím ale pravidlo "co je možné udělat ze dřeva, udělám ze dřeva", tudíž například manžetové knoflíky jsou celodřevěné, panty na brýle také a jsem schopný vyrobit i dřevěné ručičky na hodinky.
Veškeré výrobky vychází z mých vlastních návrhů "designu", který je od počátku ovlivněn vlastními postupy výroby, na nichž stavím celou svojí tvorbu. Vymyslet jde cokoliv, složitější je pak přijít na postupy umožnující efektivní a přesnou výrobu:)
Každý výrobek je tudíž jedinečný originál. I kdybych se sebevíc snažil, dva výrobky nikdy nedokážu vyrobit dokonale identické.

Použitá dřeva na mé výrobky jsou pouze vysoké kvality, převážně tropická a tvrdá "listnatá dřeva". Mezi mé nejoblíbenější patří: Mahagon, Pařený ořech, Wenge, Palisandr, Zebrano, Massaranduba, Padouk, Merbau a mnohá další:)

Ukázky zboží