HABOO

Macramé dekorace, Kousáčci, klíčenky, duhy a další

doplňky
ostatní

Ahoj! Jsem B., máma, která tvoří macramé věcičky - dekorace pro malé i velké.

 

Jsem mámou duhové holčičky a rozhodla jsem se 🌈 radost rozdávat dál. A tak vzniklo [ HEBŮ ]!

 

A co u duhového stánku najdete? Ručně dělané věcičky - dekorace pro nejmenší 👶🏼 - KOUSÁČKY a KLIPY. Kousáčky doporučuje holčička všemi deseti. Jelikož se teď nacházím v roli mámy “podavačky”, klip velmi ocením. Dá se použít nejen na dudlík, ale třeba právě na Kousáčka. (Jedná se o dekorace.)

 

Radost tvořím i pro větší a velké. A tak u mě najdete i KLÍČENKY, které ozdobí nejen Vaše klíče, ale třeba i kabelku, batůžek či cokoliv jiného.

 

A co by to bylo za macramé stánek, kdybyste u něj nenašli LÍSTKY, které poslouží jako dekorace třeba na zeď. A také u mě nesmím chybět barevná DUHA. 🌈

 

A jako bonus u nás najdete i VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ!

 

Jelikož mám testerku vlastní výroby, snažím se používat NON-TOXIC materiál. Používám kvalitní příze Bobbiny, které jsou ze 100% recyklované bavlny (pokud u barvy není uvedeno jinak). Navíc mají OEKO-TEX Standard 100 certifikovaný ve třídě I. 💯 

 

Klasický e-shop byste u mě zatím hledali marně. Aktuálně funguji na instagramovém profilu @macrame_haboo, kam postupně přidávám své výrobky a jsou zde veškeré informace. Zde můžete objednávat a kontaktovat mě. Nejraději ale potkávám své zákazníky osobně u stánku!

 

Ze 🫶🏻 se na Vás těším, B.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

10.11.23 - 11.11.23