Haf Laf

RADOST NA OBOU KONCÍCH

móda
doplňky
ostatní

Haf Laf je český výrobce ručně vyráběných vodítek, obojků a doplňků pro pejsky. V Haf Laf se řídíme tím, že v jednoduchosti je síla, zároveň si přejeme, aby u nás zákazníci našli takové produkty, které nebudou mít možnost sehnat jinde, aby s námi vybočili z řad fádnosti a cítili se jedineční ve víru ulic se svým pejskem. 

Proto také v dílně Haf Laf vzniklo patentované Vodítko 2v1 Twistline, jehož jsme jediní výrobci. Twistline nabízí zákazníkům variabilitu v jednom kuse produktu. S Twistlinem získáte vodítko s postrojem dohromady, vodítko se stahovacím obojkem, 3m dlouhé zkracovací (přepínací) vodítko, vodítko které si můžete ovázat kolem pasu pro hands free systém a nebo ho využívat klasicky za ucho. Díky posuvnému systému vodítko s pejskem roste od štěněčího věku a není potřeba ho obměňovat za větší.

Vše, co vyrábíme pod značkou Haf Laf vzniká z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou PPV lana která jsme si sami navrhli tak, aby vyhovaly požadavkům našich nejnáročnějších zákazníků, z přírodní hověziny, kterou ručně opracováváme do finálních komponentů a z krásných kovových detailů.

Všechny materiály jsou pro pejsky naprosto nezávadné a díky své kvalitě si udržují dlouhou životnost. 

Navštivte naše stránky www.haflaf.cz a vyberte si produkt, který bude vyhovovat právě vašim potřebám.

Těšíme se na vás, jste to vy, kdo s námi tvoří značku Haf Laf!

Kdy jste mohli prodejce potkat