Hambálekdesign

Mé výrobky vznikají s láskou v klidném prostředí lesů, lučního kvítí, srnek a veverek. V tento okamžik jsem šťastná, vyrovnaná a spokojená.

móda
doplňky

Hambálek Design je malá, útulná a originální dílnička, kde se ručně vytváří stylové pletené deky a polštáře. Určené jsou jak pro maminky, tak i pro miminka. Své uplatnění najdou při odpočinku, relaxaci i při hře s dětmi.

V poslední řadě se Hambálek Design orientuje na háčkované oblečení pro ženy a děti. K tvorbě využívá přírodní pletací příze jako je bambus, bavlna, vlna nebo příze z akrylu, která má vynikající tepelné vlastnosti a využívá se například pro výrobu zimních oděvů (ponožky, svetříky, sukně). Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem ke žmolkování - pilling. Výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a mikroorganismů.

Léto máme na dosah a Hambálek Design se zaměřil na ručně háčkované šaty pro ženy a dívky. K tvorbě používám háčkovací přízi ve složení 50% bavlna a 50% polyacryl. Výrobce příze plní certifikát OEKO TEX ® Standard 100. Vlákna neobsahují látky zdraví škodlivé. Jejich používáním vám nevznikne alergická reakce a máte jistotu, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro výrobu vlákna byly použity pouze bezpečné materiály.

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok