Ha.Nut

"Tvořit za tlukotu bušícího srdce, s nápovědou měsíce, v nádechu vděčnosti, proplouvajíc láskou, ve věčnosti...to je oč tu běží..."

šperky & bižuterie

Značka Ha.Nut vznikla v roce 2013 z popudu prodávat autorské cínované šperky, tvořené s vášní a láskou, pro radost a rozkvět duše. Jsou vyráběné z přírodních materiálů, z cínu se stříbrem, s více či méně drahými kameny, náhrdelníky jsou zavěšené nejčastěji na kůži nebo textilu (barvené hedvábí, len, bavlna). Hojně zastoupené jsou velké brože dynamického charakteru, aneb jeden velký akcent po celý den. Minimalismus a drobotinu u mě příliš nehledejte :). Cínované aplikace postupně začaly zdobit také autorské kabelky- psaníčka se zatkaným rounem nebo merino vlnou na plsti. 

Zakládám si na nevšednosti, podtržení stylu, a je jedno, jestli je elegantní či rokerský, něžný nebo prudce cool. Baví mě výzvy, nejraději mám extraordinární a náročné zakázky. Baví mě nadčasovost, věřím, že šperk je možné nosit několik generací. Jde o pocit...., koho osloví a přitáhne, k tomu patří. K mnoha šperům přikládám autorské verše, které vznikají v průběhu tvoření. Šperky pro bohyni nebe Nut. Šperky pro femme fatale... 

Kdy jste mohli prodejce potkat