Hoax Pub

Není to Hoax, opravdu jsme otevření!

delikatesy
Vážení návštěvníci a milovníci latinskoamerické kultury,
 
s radostí vám představujeme náš stánek. Jsme provozovatelé HOAX PUBU na Smíchovské náplavce, který se pravidelně účastní všech významných latinofestivalů v České republice. Máme za sebou úspěšné účasti na akcích jako MerkadoFest, Sabor Latino Praha, EthnoFest, Barevná devítka, Brazil Fest nebo Zažij Americkou jinak a mnoha dalších, kde jsme si získali vaši přízeň.
 
Naším hlavním zaměřením jsou autentické drinky z Latinské Ameriky, které připravujeme s láskou a pečlivostí. Pyšníme se výjimečným poměrem ceny a kvality, což znamená, že nabízíme prvotřídní nápoje z čerstvých a kvalitních surovin za dostupné ceny.
 
Náš stánek je nejen pastvou pro chuťové buňky, ale i pro oči. Tematický design, který vypadá skvěle a dokonale ladí s atmosférou festivalu, vás přenese přímo do srdce Latinské Ameriky.
 
Co nás opravdu odlišuje, je náš personál. Naši zaměstnanci pocházejí přímo z Jižní Ameriky, a tak vám přinášejí nejen skvělé nápoje, ale i autentický zážitek plný energie, radosti a přátelské atmosféry.
 
Přijďte nás navštívit na našem stánku a nechte se unést kouzlem latinskoamerických chutí a vůní. Těšíme se na vás na příštím festivalu!
 
---
 
S úctou,
TEAM HOAX

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok